Beren Saat bombası patladı! Bakın Hazal Kaya'nın düğününe neden gitmemiş!

5 yıllık mutlu bir ilişkinin ardından Hazal Kaya ve Ali Atay 6 Şubat'ta görkemli bir düğünle evlendi. Düğüne onlarca ünlü isim katılırken Aşk-ı Memnu'da birlikte oynadığı Beren Saat'in neden düğüne katılmadığı ise günlerce konuşulmuştu.

Hazal Kaya ve Ali Atay 5 yıllık ilişkilerini 6 Şubat'ta evlilikle taçlandırdı ve görkemli bir düğünle dünya evine girdi. Günlerce konuşulan düğünde gözler Aşk-ı Memnu dizisinde birlikte rol aldığı Beren Saat'i aradı. Peki ama Beren Saat neden Hazal Kaya'nın düğününde yoktu gerçek ortaya çıktı..

6 Şubat'ta yapılan düğüne Aşk-ı Memnu dizisinden başta Kıvanç Tatlıtuğ, Selçuk Yöntem ve Zerrin Tekindor gibi birçok isim katılmıştı. Firdevs karakterine hayat veren Nebahat Çehre ağır bir grip geçirdiği için düğüne gelememiş ve bunu bildirmişti.

Beren Saat'in ise düğünün olduğu gün yurtdışında olduğu bu nedenle düğüne katılamadığı iddia edilmişti ama gerçek düğünden günler sonra ortaya çıktı. Beren Saat Amerika'dan döneli günler olmuştu.

BEREN SAAT DÜĞÜNE DAVET EDİLMEDİ: Beren Saat Ünlü oyuncunun dizide oynadıkları 2 yıl boyunca birbirlerine çok mesafeli olduğu sadece rol gereği karşı karşıya geldikleri ortaya çıktı.