BIST 1.112
DOLAR 8,35
EURO 9,67
ALTIN 504,29

Benzerlikleri şaşırtan Ceren Özdemir konuştu

Demirören Haber Ajansı

ORDU'da öldürülen balerin Ceren Özdemir ile aynı ismi taşıyan ve ona benzeyen sosyal medya fenomeni Eskişehirli Ceren Özdemir, kendisine gelen başsağlığı mesajlarının ardından, "Telefonlara ve mesajlara, hayattayım demekten, çok şükür yanıtları almaktan utandım” dedi.

Türkiye Ceren Özdemir cinayetiyle birlikte şaşırtan bir benzerliği konuşuyor. Özgür Arduç tarafından evinin bulunduğu apartmanın girişinde bıçaklanarak öldürülen Ceren Özdemir ile aynı ismi taşıyan ve benzerliğiyle dikkat çeken Eskişehirli sosyal medya fenomeni Ceren Özdemir’in sosyal medya hesaplarına da başsağlığı mesajları yağdı. 

Sosyal medyada fotoğrafları paylaşılan Eskişehirli Ceren Özdemir'in videolarına da "Çok gençmiş Allah rahmet eylesin, Allah ailesine sabır, katiline bol cehennem ateşi nasip etsin. Rabbim mekanını cennet etsin nurlar içinde uyusun"yorumları yapıldı.

‘HAYATTAYIM DEMEKTEN UTANDIM’

İsim ve yüz benzerliği nedeniyle, Ordulu Ceren ile karıştırılan Eskişehirli Ceren Özdemir, sosyal medyadan, "Huzurla uyu, çok üzgünüm. Telefonlara ve mesajlara hayattım demekten çok şükür yanıtları almaktan utandım bugün" diyerek, şunları yazdı:  

“Videolarıma gelen bir sürü benzer yorumlu uyandım. Şimdi diyorum ki hayattayım, üretiyorum ve hala yapabilecek çok şeyim var. Sizin için, tüm kadınlar ve insanlar için. Bugün birçok telefon ve mesaj aldım, isim benzerliğinden kaynaklı. Her biri için içimden bir şeyler koptu. Ama seninle sadece aynı ismi paylaşmıyoruz, ruhun ve mücadeleni o kadar iyi hissediyorum ki. Huzurla uyu, çok üzgünüm. Telefonlara ve mesajlara hayattayım demekten çok şükür yanıtları almaktan utandım bugün.”