Bella Hadid'den olay kıyafet! Bakan bir daha baktı

Moda dünyasının kalbi şu sıralarda ABD'nin New York kentinde atıyor. Ünlü tasarımcıların yeni koleksiyonlarının tanıtıldığı defileler bir yandan diğer bağlantılı etkinlikler ünlüleri bu kente akın ettirdi. Geceye ise Bella Hadid'in kıyafeti ve ince beli damgasını vurdu.

Bella Hadid'den olay kıyafet! Bakan bir daha baktı - Sayfa 1

Hafta kapsamındaki ilgi çekici etkinliklerden biri de önceki akşam gerçekleştirildi. Harper's Bazaar dergisinin 2018'in İkonları partisine moda ve sanat dünyasının ünlüleri katıldı. Kelimenin tam anlamıyla bir yıldızlar geçidine dönüşen gecenin en çok dikkat çeken konuğu ise Bella Hadid oldu. Ablası Gigi Hadid'in ardından moda dünyasına adım atan ve kariyer basamaklarını hızla tırmanan Hadid, giydiği ilginç tasarımlı tulumla ilgi odağı oldu.

18
Bella Hadid'den olay kıyafet! Bakan bir daha baktı - Sayfa 2

İNCE BELİ DİKKATLERDEN KAÇMADI: Saçları için doğal görünümlü bir model seçen Bella Hadid, bu şekilde kıyafetini daha fazla ön plana çıkarmış oldu. Bella Hadid'in belinin inceliği de dikkatlerden kaçmadı. Bella Hadid'in derin göğüs dekoltesi dikkat çeken diğer bir detaydı. Hadid bu seçimiyle geceye katılan tüm diğer konuklardan daha fazla ilgi gördü.

28
Bella Hadid'den olay kıyafet! Bakan bir daha baktı - Sayfa 3

Bella Hadid'in zerafeti ve güzelliğinin yanı sıra derin göğüs dekoltesiyle herkesi kendisine hayran bıraktı hatta bakanlar gözlerini ünlü modelden alamadı.

38
Bella Hadid'den olay kıyafet! Bakan bir daha baktı - Sayfa 4

İşte geceden objektiflere yansıyanlar.

48