Bekaret sahnesi çıldırtmıştı Zalim İstanbul hakkında erken final kararı!

Bekaret sahnesi çıldırtmıştı Zalim İstanbul hakkında erken final kararı!

Reyting yarışında Çukur ve Söz gibi iddialı dizilere kafa tutmayı başaran Zalim İstanbul'un yaz boyu devam edeceği konuşulurken erken sezon finali kararı geldi.

Bekaret sahnesi çıldırtmıştı Zalim İstanbul hakkında erken final kararı! - Sayfa 1

Kanal D'de ekranlara gelmeye başlayan ve dizi sektörüne hızlı bir giriş yapmayı başaran iddialı Zalim İstanbul dizisi hakkında karar verildi. Başrollerinde Fikret Kuşkan, Deniz Uğur, Mine Tugay, Bahar Şahin ve İdris Nebi Taşkan'ın bulunduğu dizinin 27 Mayıs'ta ekranlara ara vereceği öğrenildi.

Bekaret sahnesi çıldırtmıştı Zalim İstanbul hakkında erken final kararı! - Sayfa 2

Henüz 4 bölümü ekranlara gelen ve yaz boyunca da Kanal D'de Pazartesi günleri yayında olması beklenen dizi 1 Nisan'da izleyiciyle buluşmuştu. İlk olarak dizinin 12. haftasında sezon finali yapması planlanıyordu.

Bekaret sahnesi çıldırtmıştı Zalim İstanbul hakkında erken final kararı! - Sayfa 3

Ancak yayın tarihi gecikince dizinin 9. bölümünün ekrana geldiği 27 Mayıs'ta sezon arası vereceği öğrenildi. Böylece 27 Mayıs Pazartesi akşamı "Zalim İstanbul", "Çukur" ve "Yasak Elma" ile beraber tatile çıkacak.

Bekaret sahnesi çıldırtmıştı Zalim İstanbul hakkında erken final kararı! - Sayfa 4

2. bölümünde yayınlanan bekaret sahnesi ile sansasyona uğratan Zalim İstanbul, dizi eleştirmenleri tarafından topa tutulurken, sosyal medyada da günlerce konulmayı başarmıştı. Dizinin, aile yapısına ve ahlaki değerlere uygun olmadığını belirten kişiler, RTÜK'e telefon yağdırmıştı.