Behzat Ç. ne zaman başlayacak 6 yıl sonra bakın nerede yayınlacak!

Behzat Ç. altı yıl aradan sonra ekranlara geliyor. Dizi, internet platformunda yayınlanacak. Bir dönemin fenomen dizisi Behzat Ç. altı yıl aradan sonra yeniden izleyici karşısına çıkmaya hazırlanıyor.

Yazar Emrah Serbes’in aynı adlı eserinden uyarlanan dizinin senaryosunu Ercan Mehmet Erdem yazacak. Yönetmen koltuğunda Serdar Akar’ın oturacağı dizide Nejat İşler ve İnanç Konukçu başrollerde yer alacak. Edinilen bilgilere göre dizi internet platformunda yayınlanacak.  

Dizinin senaristi Ercan Mehmet Erdem, Instagram hesabından paylaşım yaparak çıkan haberleri doğruladı. Ekip işlerinin hepsini teker teker bitirip dönüyormuş gibi görünüyor. Behzat Ç. Harun gibi karakterler hazırda beklerken Hayalet karakterini canlandıran İnanç Konuk, Vurgun dizisinin kadrosundan dizi final yapınca ayrıldı ve Netflix'le Behzat Ç. sözleşmesini imzaladı. 

Seda Bakan'ın hamileliği sebebiyle, dizide Harun karakterinden hamile olarak devam edeceği ve dizi çekimler tamamlanınca doğuma gideceği söyleniyor. Dizinin hayranları Harun'un baba olma heyecanını izleyecek. Behzat Ç. çekimlerine gelecek günlerde başlanacak ve ilk çekim gününü Netflix duyuracak.