BBG'den 02 Melih yıllar sonra ortaya çıktı kazandığı parayı bakın ne yapmış

2000'li yıllara damgasını vuran Biri Bizi Gözetliyor yarışmasının ilk sezon şampiyonu Melih Değirmenci, Kanal D ekranlarında yayınlanan 2. Sayfa programına konuk oldu ve kazandığı parayı ne yaptığını açıkladı.

İlk bölümünden itibaren her gün entrika ve olayların yaşandığı Biri Bizi Gözetliyor programının üzerinden yıllar geçti. 2001 yılında başlayan programın ilk sezon şampiyonu Melih Değirmenci (02 BBG Melih), yıllar sonra yeniden ekranlarda göründü. 

Şu anda Down sendromlu öğrencilere yardımcı olan ve YouTube sayfası bulunan Melih, programdan tanıştığı arkadaşlarıyla hala gölüştüğünü söyleyerek, kendisine olan yoğun ilgiden şu şekilde bahsetti;

"Bana, büyük bir ilgi vardı, yarışmadan çıktıktan sonra 6 ay korumayla gezdim. O korumayı can güvenliğim sebebiyle devlet bana tahsis etti. Yarışmadan çıktım, evde yatarken belimde mikrofon arıyordum. normal bir süreç değildi.

"Benim hiçbir zaman 'herkes beni sevsin' diye bir amacım olmadı. Elimden geldiğince toplumuma bir şeyler yapmaya çalışıyorum. Yarışmadan çıktıktan sonra 2 milyon lira cebimde para biriktirmedim belki ama 2 milyon tane insan biriktirdim."