BIST 1.314
DOLAR 7,87
EURO 9,30
ALTIN 478,60

'BBC babası' CNN'e çıktı canlı yayın hayal kırıklığı yarattı

Canlı yayın esnasında çocuklarının odasını ‘basması’ sonucu ailesiyle birlikte bir anda internetin en çok konuşulan kişisi olan ‘BBC babası’ lakaplı profesör Robert E. Kelly, bu defa CNN yayınına çıktı.

Canlı yayın esnasında çocuklarının odasını ‘basması’ sonucu ailesiyle birlikte bir anda internetin en çok konuşulan kişisi olan ‘BBC babası’ lakaplı profesör Robert E. Kelly, bu defa CNN yayınına çıktı, ancak seyircileri hayal kırıklığına uğrattı. BBC ile canlı bağlantı kurduğunda iki çocuğunun odayı ‘basması’ ve annelerinin uçarak odaya girip onları çıkarmaya çalışmasıyla bir anda internet fenomenine dönüşen Robert E. Kelly, yine aynı odadan bu defa CNN yayınına bağlandı.

‘BBC babası’ olarak anılmaya başlayan Pusan National University Profesörü Robert E. Kelly, CNN canlı yayınında politik yorum yaparken seyirciler yine çocukların odaya girmelerini bekledi ancak bu defa Kelly’nin oda kapısını kilitlediği anlaşıldı.

Bir önceki yayında odaya giren dört yaşındaki Marion ile sekiz aylık James’in görüntülerinin bir anda tüm dünyada popüler bir video olarak yayılmasının ardından aile, genelde kapıyı kilitlediğini ama bir kez kilitlemeyi unutunca bu olayın yaşandığını açıkladı.

Son programda Kelly, kapının kilitli olduğundan emin olarak yayına katılması, çocukları da yayına bekleyen seyirciler için hayal kırıklığı yarattı.