BIST 1.360
DOLAR 8,56
EURO 10,13
ALTIN 496,96

BB Krem mi fondoten mi?

BB Krem mi fondoten mi?

İkisi de hayat kurtarıcı, ikisi de kadınların baş tacı. Çantalarımızın olmazsa olmazı. Peki bu yaz aylarında hangisini kullanmalıyız? Vücuda etkileri neler?

BB Krem mi fondoten mi?

BB krem ve fondöten arasında karar veremiyorsan seni buraya alalım. Yaz aylarında ten makyajı yapmanın ne kadar zor olduğunu biliyoruz. Sıcakta en kalıcı ve en doğal görünümü yakalamak biz kadınların en büyük dertlerinden biri . Biraz fondöten, içine birkaç damla ayınlatıcı derken bir de başımıza BB krem çıktı. Makyaj tutkunlarının şu sıralar en çok sorduğu sorduğuyu tahmin edebiliyoruz: BB krem mi yoksa fondöten mi kullanmalıyım?

BB Krem mi fondoten mi?

Matematik derslerinde de öğrendiğimiz gibi, öncelikle problemimizi tanıyalım. BB krem nedir, fondöten yerine kullanılabilir mi? BB krem, en basit anlatımıyla, aslında bir renkli nemlendirici. Blemish Balm'ın kelime öbeğinden türeyen BB krem tek üründe beş ayrı ürün özelliğini bulunduruyor: nemlendirme, primer etkisi, güneş koruma, kapama ve fondöten. Temiz cilde uygulanması önerilen BB krem, cilde anında aydınlık, taze ve pürüzsüz bir görünüm veriyor. Biz yaz aylarında çantamızdan BB kremi çıkarmıyoruz.

BB Krem mi fondoten mi?

BB kremi günün her saatinde sürebilirsin ama biz en çok günlük makyaja yakıştırıyoruz. Özellikle yaz aylarında günlük makyaj yaparken doğal bir görünüm arıyorsan BB krem tam da aradığın mucize olabilir. Cilt rengini eşitleyerek kusurlarını gizlemene yardımcı olan BB krem, aynı zamanda oldukça naturel bir bitiş sağlıyor. Günlük makyajında yoğun ten makyajından ziyade daha ince ten ürünlerini kullanmayı seviyorsan BB kreme mutlaka bir şans vermelisin. İçinde güneş koruması bulunan BB kremler sayesinde cilt sağlığını da güvence altına alabilirsin.

BB Krem mi fondoten mi?

BB krem nasıl uygulanır?: BB kremi dilersen makyaj süngeri veya fondöten fırçasıyla uygulayabilirsin. İtiraf edelim, biz en çok parmaklarımızla uygulamayı seviyoruz.