BIST 114.809
DOLAR 6,86
EURO 7,76
ALTIN 396,96

Bayram mesajları 2018 resimli kurban bayramı sözleri sayfası

Resimli bayram mesajlarını ve en çok paylaşılan kurban bayramı tebrik sözlerini sizler için derledik, sevdiklerinize yollamanız için hazır hale getirdik. Siz de resimli bayram mesajları ile sevdiklerinizi mutlu edebilirsiniz.

Kurban Bayramına özel en güzel resimli bayram mesajları derlemesi haberimizde. 4 gün süren Kurban bayramında yanına gidip elini öpemediğiniz ya da bayramlaşamadığınız eşiniz dostunuza özel en güzel resimli bayram mesajları ve bayram tebrik sözleri haberimizde.

Kurban bayramı 21 Ağutos Salı günü başlayacak. Sevdiklerinize yollamak için bayram mesajları arıyorsanız internethaber.com sitesi en güzel mesajları bir araya topladı. Kurban Bayramı için WhatsApp, Facebook ya da SMS ile en güzel bayram mesajlarını, resimli ve kısa SMS'lerle atabilirsiniz. -Benim ömrümde ırmaklar vardır, sularında hayallerimi yüzdürdüğüm, benim ömrümde sevdiklerim vardır, bayramlar ayrı geçince üzüldüğüm. Kurban Bayramınız Kutlu Olsun

-Bayramlar, dargınlıkların unutulduğu, insanların barıştığı, kardeşçe kucaklaştığı günlerdir. Bayramlar, milli ve dini duyguların, inançların, örf ve adetlerin uygulandığı bir toplumda millet olma şuurunun şekillendiği, kuvvetlendiği günlerdir. Sevgi dolu ve huzurlu nice bayramlar geçirmek dileğiyle...

-Bayramlar, milli ve dini duyguların, inançların, örf ve adetlerin uygulanıp sergilendiği, bir toplumda millet olma şuurunun şekillendiği, kuvvetlendiği günlerdir. 2012 yılında Hep bir arada, sevgi dolu ve huzurlu nice bayramlar geçirmek dileğiyle, Kurban Bayramınız kutlu olsun!