BIST 1.127
DOLAR 8,28
EURO 9,75
ALTIN 499,90
POLİTİKA

Başbakan'ın sesi titredi boğazı düğümlendi işte o anlar

AK Parti Grup Toplantısı'nda Başbakan Binali Yıldırım açıklamalarda bulunuyor. Türkiye Cumhuriyeti'nin son Başbakanı olduğunu hatırlattığı sırada salonda alkış koptu. Başbakan'ın bu sırada sesi titredi gözyaşlarını zor tuttu.

AK Parti Grubunda bugün Başbakan Binali Yıldırım konuşma yapıyor. Grup toplantısında duygu dolu anlar yaşandı. Başbakan Yıldırım, 'Son Başbakan olarak hepinize ülkem ve milletim adına çok teşekkür ediyorum.' deyince salondaki vekiller ayağa kalkarak alkış tuttular. Başbakan'ın bu sırada yutkunduğu ve sesinin titrediği gözlerden kaçmadı.

(Ulusal yayın yapan internethaber.com sanal ortamda haberciliğe başlayan ilk haber sitelerinden biridir. Türkiye'nin tanığı pek çok isim yazar kadrosunda yer almakta. Okur yorumlarının yanı sıra açık görüş köşesinden mesleki yazılara ve blog yazarlarına yer vermektedir. Açık görüşte 20'ye yakın uzman yazar olarak yer almaktadır. 60 kişilik bir haber kadrosuna sahip olan internethaber.com, 2000 yılında İnternethaber Yayın Grubu adı altında faaliyete başladı. İstanbul Beşiktaş'ta ofisi bulunan İnternethaber Yayın Grubu bünyesinde tematik özellikli 12 site yer almaktadır. 24 saat kesintisiz haber yayını yapan internethaber sitesinde güncel haberler ile birlikte, politika, sağlık, magazin, spor, memur ve eğitim ile son dakika haberleri yer alıyor.)

Sitene Ekle
Etiketler
Yorumlar