Bartu Gülhan kimdir O Ses Türkiye 2019 finalisti yaşı kaç?

Bartu Gülhan kimdir O Ses Türkiye 2019 finalisti yaşı kaç?

O Ses Türkiye 2019 finale kimler kaldı sorusu netleşti. 2019 O Ses Türkiye final sahnesine çıkacak isimlerinden biri de Murat Boz'un takımından genç yetenek Bartu Gülhan oldu. Peki Bartu Gülhan kimdir, kaç yaşında, aslen nereli sevgilisi var mı?

Bartu Gülhan kimdir O Ses Türkiye 2019 finalisti yaşı kaç? - Sayfa 1

O Ses Türkiye 2019 finale kalanlar netleşti, bu akşam son kez final sahnesine çıkacak isimler belli oldu. O Ses Türkiye finalinde bu akşam toplam 6 yarışmacı yarışaca. Beyaz 3 yarışmacısı ile, Murat Boz 2 yarışmacısı ile Hadise ise 1 yarışmacısı işe final sahnesinde olacak. Seda Sayan ise finale yarışmacı çıkaramayacak.

Bartu Gülhan kimdir O Ses Türkiye 2019 finalisti yaşı kaç? - Sayfa 2

Murat Boz final sahnesine 2 yarışmacı taşıyacak. Bu akşam O Ses Türkiye finalinde Murat Boz'un takımından 2 yarışmacısı büyük final için yarışacak. Büyülü sesi ile daha ilk elemede 4 jüriyi de kendine döndürmeyi başaran Bartu Gülhan finalistler arasında. Peki kimdir bu genç yetenek Bartu Gülhan...

Bartu Gülhan kimdir O Ses Türkiye 2019 finalisti yaşı kaç? - Sayfa 3

İlk elemelerde Bartu Gülhan'a Hadise ve Murat Boz dayanamamış dans ederek eşlik etmişti. Hard Rock müzik tutkunu Bartu Gülhan söylediği farklı müzikle O Ses Türkiye yarımasına renk katmış o ilk günden adını finale yazdıracak isimler arasında gösterilmişti.

Bartu Gülhan kimdir O Ses Türkiye 2019 finalisti yaşı kaç? - Sayfa 4

Babası da "Ben ilahi ve semayi, Kazancı Bedih dinliyorum" diyerek geceye büyük espri katmıştı. Bartu Gülhan için dört jüri üyesi de çok büyük mücadele vermiş fakat Murat Boz'u tercih etmişti.