Bartu Gülhan kimdir O Ses Türkiye 2019 finalisti yaşı kaç?

O Ses Türkiye 2019 finale kimler kaldı sorusu netleşti. 2019 O Ses Türkiye final sahnesine çıkacak isimlerinden biri de Murat Boz'un takımından genç yetenek Bartu Gülhan oldu. Peki Bartu Gülhan kimdir, kaç yaşında, aslen nereli sevgilisi var mı?

O Ses Türkiye 2019 finale kalanlar netleşti, bu akşam son kez final sahnesine çıkacak isimler belli oldu. O Ses Türkiye finalinde bu akşam toplam 6 yarışmacı yarışaca. Beyaz 3 yarışmacısı ile, Murat Boz 2 yarışmacısı ile Hadise ise 1 yarışmacısı işe final sahnesinde olacak. Seda Sayan ise finale yarışmacı çıkaramayacak.

Murat Boz final sahnesine 2 yarışmacı taşıyacak. Bu akşam O Ses Türkiye finalinde Murat Boz'un takımından 2 yarışmacısı büyük final için yarışacak. Büyülü sesi ile daha ilk elemede 4 jüriyi de kendine döndürmeyi başaran Bartu Gülhan finalistler arasında. Peki kimdir bu genç yetenek Bartu Gülhan...

İlk elemelerde Bartu Gülhan'a Hadise ve Murat Boz dayanamamış dans ederek eşlik etmişti. Hard Rock müzik tutkunu Bartu Gülhan söylediği farklı müzikle O Ses Türkiye yarımasına renk katmış o ilk günden adını finale yazdıracak isimler arasında gösterilmişti.

Babası da "Ben ilahi ve semayi, Kazancı Bedih dinliyorum" diyerek geceye büyük espri katmıştı. Bartu Gülhan için dört jüri üyesi de çok büyük mücadele vermiş fakat Murat Boz'u tercih etmişti.