BIST 1.175
DOLAR 8,06
EURO 9,53
ALTIN 493,66

Barkın Bayoğlu kimdir nereli altın elbiseli adam neden öldü?

Barkın Bayoğlu kimdir aslen nereli kaç yaşında? Türkiye Barkın Bayoğlu'nu konuşuyor peki Barkın Bayoğlu neden öldü tüm detaylar internethaber'de.

Bugün sosyal medya motosiklet kazasında hayatını kaybeden Barkın Bayoğlu'nu konuşuyor. 15 Temmuz Şehitler Köprüsü'nde geçirdiği kaza sonrası hayatını kaybeden Barkın Bayoğlu, Türkiye'ye motosikleti sevdiren isimlerin başında geliyor. Peki Türkiye'nin konuştuğu Barkın Bayoğlu kimdir aslen nereli kaç yaşında neden hayatını kaybetti? Barkın Bayoğlu ile ilgili tüm detaylar internethaber'de.

Altın Elbiseli Adam lakabıyla bilinen ve yayınladığı motosiklet videolarıyla geniş bir hayran kitlesine sahip olan Barkın Bayoğlu, 15 Temmuz Şehitler Köprüsü'nde geçirdiği trafik kazasında hayatını kaybetti.

Barkın Bayoğlu ilk olarak TV'de yayınlanan programlarıyla dikkat çekmiş ve motor kültürünün simalarından biri olmuştu. Daha sonra bir motor otoritesi olan Barkın Bayoğlu sürekli takip edilen isimlerden biri.

Editör olarak da görev yapan Barkın Bayoğlu'nun hayatı neredeyse motosikletten ibaret. Youtube'da video çeken ve sıklıklı motoru güvenli bir şekilde kullanması konusunda vatandaşlara bilgi veren Barkın Bayoğlu, ölümü sonrası sosyal medyada en çok konuşulan konular arasına girdi.