Bar Refaeli'den Türk kadınları hakkında bomba sözler

Demirören Haber Ajansı
Demirören Haber Ajansı
Bar Refaeli'den Türk kadınları hakkında bomba sözler

ANTALYA'da düzenlenen Dosso Dossi Fashion Show’da başmanken olarak podyuma çıkan top model Bar Refaeli, Türkiye’deki kadınları nasıl bulduğuyla ilgili bir soruya bakın nasıl yanıt verdi.

Bar Refaeli'den Türk kadınları hakkında bomba sözler - Sayfa 1

Dünyaca ünlü mankenlerin açılış defilesine katıldığı Dosso Dossi Fashion Show, Antalya Expo Center Fuar ve Kongre Merkezi’nde kapılarını açtı. Seçkin markaların kreasyonlarını moda tutkunları ile buluşturan fuar, 5 binin üzerinde tekstil alıcısını biraraya getirdi. 32 ülke, 200 farklı şehirden gelen butik ve mağaza sahipleri, yeni sezon ürünlerini herkesten önce inceleme ve sipariş etme şansına sahip oldu.

Bar Refaeli'den Türk kadınları hakkında bomba sözler - Sayfa 2

Dosso Dossi Fashion Show'da Türk mankenler Özge Ulusoy, Deniz Akkaya'nın yanı sıra, Miss Turkey 2015 Ecem Çırpan, Miss Turkey 2016 Buse İskenderoğlu, Miss Turkey 2017 Pınar Tartan ve Miss Turkey 2018 Şevval Şahin de podyuma çıktı.  Top model Bar Refaeli de başmanken olarak podyumda yürüdü.

Bar Refaeli'den Türk kadınları hakkında bomba sözler - Sayfa 3

4 kıyafet sergileyen Refaeli, podyuma ilk olarak tamamen siyah bir kombinle çıktı. Siyah taşlarla süslü mini elbisesini püsküllü topuklu ayakkabılarıyla tamamlayan Refaeli’ye, Türk mankenler de siyah kombinleriyle eşlik etti. İkinci kıyafetini de siyah tercih eden Refaeli, İspanyol paça kumaş pantolonu, taşlı, belden oturtmalı ceketle kombinledi. 

Bar Refaeli'den Türk kadınları hakkında bomba sözler - Sayfa 4

Ardından bilek üstünde biten dar paça siyah kumaş pantolon üzerine ceket ve gri pötikare desenli kaban giyen İsrailli top modelin 4’üncü ve final kıyafeti ise yine siyah oldu. Refaeli dışındaki mankenler beyaz mini elbise giyerken Refaeli sırtı açık elbisesi ve kabarık mini eteğini beline taktığı taşlı kemer ve parlak siyah yarım çizmeleriyle bütünleştirdi.