GÜNCEL

Balığın içerisinden çıkanı görünce şoke oldular!

Avustralya'da yaşanan olayda 2 balıkçı yakaladıkları balığın içerisinde bulunan yılanı oradan çıkardıktan sonra hem balığı hemde yılanı tekrar suya bırakıyor. İşte o anlar...

Avustralya'da yaşanan olayda 2 balıkçı yakaladıkları balığı çıkardıklarında kısa süreli şaşkınlık geçiriyor. balığın içerisinde bulunan yılanı oradan çıkardıktan sonra hem balığı hemde yılanı tekrar suya bırakıyor.

(Türkiye merkezli olarak yayın yapan internethaber.com sanal ortamda haberciliğe başlayan ilk haber sitelerinden biridir. 60 kişilik bir haber kadrosuna sahip olan internethaber.com, 2000 yılında İnternethaber Yayın Grubu adı altında faaliyete başladı. İstanbul Beşiktaş'ta ofisi bulunan İnternethaber Yayın Grubu bünyesinde tematik özellikli 11 site yer almaktadır. Bu siteler arasında gazeteciler, memurhaber, ekofinans, internetspor, elmaelma, haberoku, cevaplatv, haberciler, sinemakeyfi sporoku bulunuyor. 24 saat kesintisiz haber yayını yapan internethaber sitesinde Gündem, Siyaset, Spor, Magazin, Medya, Memur, Yaşam, Sağlık, Eğitim, Burç ve Son Dakika haberleri yer alıyor. İnternethaber.com sitesi Beşiktaş'ta Barbaros Bulvarı, Karahasan Sokak Numara 11'de hizmet veriyor.)

Sitene Ekle
Yorumlar