Babasını tandırda yakan kız Müge Anlı'ya detayları anlattı

ATV ekranlarına yayınlanan Müge Anlı'nın programında dehşete düşüren bir cinayet daha çıktı. Babasının istemeyerek öldüren genç kızın anlattıkları Müge Anlı'yı bile ağlattı.

ATV'de yayınlanan Müge Anlı yeni bir cinayet vakasını daha ortaya çıkarttı. Afyonkarahisar'ın Sultandağı ilçesinde, imam nikahlı eşin Abdullah Gazi Akbıyık'ın polise kaybolduğu ihbarında bulunan Kıymet Albayrak Müge Anlı'nın programına eşinin bulmak için katıldı. Dün ise cinayeti ben işledim diyen kadın programının ardından katil zanlısı olarak gözaltına alındı. Ancak gerçek çok başka çıktı. Abdullah Gazi Akbıyık'ın büyük kızı babasını kavganın ortasında silahla öldürdüğü yayın sonrası itirafta geldi. Olayın detaylarını anlatan genç kız Müge Anlı dahil herkesi gözyaşlarına boğdu.

Afyonkarahisar'da kaybolan Abdullah Gazi Akbıyık'ın dün ilk bilgilerde eşi Kıymet Albayrak'ı öldürdüğünü söylenmişti. Ama bugün gelen bilgiler olayı çok başka bir boyuta taşıdı.

Müge Anlı şunları aktardı: -"Dün yayında Kıymet Hanım sizinle görüşmek istiyorum Müge Hanım dedi ve görüştük. Hiç beklenmedik bir olay ortaya çıktı. Ben aslında Kıymet Hanımın işin içinde olduğu bir cinayet olayı diye düşünürken Kıymet Hanım ve geldiği günden beri yanında olan büyük kızı benimle konuşurken ortaya çıktı ki babasını Abdullah Gazi'nin kayıp olduğu 18 ocak gecesi büyük kızı öldürmüş. Hayatımın en zor programı benim için de...

18 Ocak gecesi ile yapılanların bir kısmı evet doğru... Eve alkollü geliyor baba. Annesine senedi imzalatmak istiyor. O sırada evde bulunan bir silah var. Annesinin öldürüleceğini düşünen genç kız istemeden de olsa babasını öldürüyor. Sonra aile anlaşıyor kendi aralarında...Evin yakınında bir ocak var oraya atarak kurtarıyorlar." açıklamalarını yaptı.