Azeri şarkıcı Günel öyle bir değişmiş ki gören güzelliğine şaşırıyor

AZERBAYCAN asıllı şarkıcı Günel Zeynalova yıllar içinde öyle bir değişim yaşamış ki eski ve yeni halini görenler şaşıkna dönüyor.

Oy didem' şarkısıyla hafızalara kazınan ve çok küçük yaşlarda şöhret kapılarını aralayan Azerbaycan asıllı şarkıcı Günel Zeynalova uzun süredir magazin basınında yer almıyordu. Günel'in yıllar önceki hali ile şimdiki hali arasındaki büyük fark ise görenleri hayrete düşürüyor. 33 yaşındaki güzel şarkıcının İnstagram hesabından paylaştığı fotoğrafları güzel oyuncunun zaman içerisinde ne kadar çok değiştiğini de gözler önüne serdi.

Hatırlanacağı üzere Günel'i küçük yaşlarda İbrahim Tatlıses keşfetmişti. Henüz 13 yaşındayken İbrahim Tatlıses tarafından keşfedilen Azeri kızı Günel'in eski bir fotoğrafı ile yeniden gündem oldu. Günel, Türk halkı tarafından yeni yeni tanınmaya başladığı zamanlarda, tek kaşlı hali ile dikkat çekiyordu.

Günel, uzun yıllar kaşlarını bile aldırmayan ve bunun nedenini 'Azerbaycan'da kızlar, kaşlarını evlendiklerinde aldırırlar' şeklinde açıklamıştı. 33 yaşındaki Günel, hem kaşlarını aldırdı, hem de burnuna estetik yaptırdı…

İşte Azeri kızı Günel'in instagram paylaşımları ve  son hali..