Ayakları ile gündeme geldi İstanbul'da hayatını kaybetti

İngiltere’de,ayakları büyük olduğu için ehliyet alamadığı haberleriyle medyaya yansıyan Ümit Tuncel tatil için geldiği İstanbul'da hayatını kaybetti.

İngiltere’de, 50 numara ayakları nedeniyle ehliyet alamadığı haberleri İngiliz medyasını meşgul eden 2 metre 14 santimetre boyundaki Bilgisayar Mühendisi Ümit Tuncel, bayram tatili için geldiği İstanbul'da hayatını kaybetti.

İngiltere'de bir şirkette çalışan Bilgisayar Mühendisi Ümit Tuncel, Ramazan Bayramı tatili için İstanbul'a geldi. Ailesiyle İstanbul'un tarihi ve turistik yerlerini gezen Ümit Tuncel, dün de ailesiyle birlikte Büyükçekmece sahile gitti. Tuncel Ailesi, akşam saatlerinde sahilden Büyükçekmece'de kaldıkları eve geldi. Akşam yemeğinin ardından Rusya'daki Dünya Kupası maçını izleyen Tuncel daha sonra yattı. Yattıktan sonra fenalaştı. Eşi hemen ambulans çağırdı.

İngiltere’de yaşayan Bilgisayar Mühendisi Ümit Tuncel 38 yaşındaydı. Ramazan Bayramı dolayısıyla izin alan Ümit Tuncel ailesiyle birlikte tatil yapmak için İstanbul’a geldi. Dün akşam İstanbul’u dolaşan Tuncel gece saatlerinde uyuduğu esnada fenalaşınca eşi hemen sağlık ekiplerine haber verdi. Hastaneye götürülen Tuncel yapılan tüm müdahalelere rağmen kurtarılamayarak hayatını kaybetti. Vücudunda herhangi darp ve yaralama izine rastlanılmayan Tuncel’in cansız bedeni, ölüm nedeninin netleşmesi için Adli Tıp Kurumu’na gönderildi.

Boyu 2.15 cm olan Ümit Tuncel’in ayakları da büyük olduğu için 2009 yılında ehliyet alamadığı haberleriyle İngiliz medyasında gündem olmuştu.