Avlu'dan kovulan ünlü oyuncu yapım şirketini topa tuttu!

Star TV'nin Avlu dizisindeki 'Bade' karakteriyle izleyici karşısına çıkan Sevda Dalgıç, yaşadığı sağlık sorunları nedeniyle diziden kovulunca bir açıklama yaparak karara isyan etti.

Star TV'nin sevilen dizisi Avlu'ya bu sezon 'Bade' karakteriyle dahil olan ünlü oyuncu Sevda Dalgıç, enfeksiyon kapıp ameliyat olmak zorunda kalınca hiç beklemediği bir sürprizler karşılaştı. Yapım şirketi, doktorların 2 hafta rapor verdiği Dalgıç'ı dizinin kadrosundan çıkardı. Ünlü oyuncu bu kararın ardından sosyal medya hesabından bir paylaşım yaparak dizi ekibine isyan etti.

Sevda Dalgıç 2 hafta önce sağlık sorunları nedeniyle hastaneye başvurdu. Yapılan muayenenin ardından vücudunun enfeksiyon kaptığı belirlenen oyuncu, ameliyata alındı. Ameliyattan sonra da iki haftalık rapor verildi.

Bu gelişmelerin ardından dizi yönetimi bir karar alarak Sevda Dalgıç'ı kadrodan çıkardı. Konuyla ilgili sosyal medya hesabından bir açıklama yapan Dalgıç, "Anlıyorum ki bir oyuncunun hasta olma lüksü bile yok" diyerek sitem etti. Ünlü oyuncu açıklamasında şu ifadelere yer verdi;

“Oyuncu kadrosuna bu sezon dahil olduğum Avlu dizisinin çekimlerine ameliyatım nedeniyle 2 hafta doktor raporlu olarak ara verdim. Sağlığıma kavuştuktan sonra diziye dönmek istediğimi söyledim. Ancak karşı taraftan net bir cevap alamadım. 2 hafta boyunca hikayede karakteri oyaladılar...