Avlu'da flaş ayrılık! Dizinin sevilen ismi veda ettiğini duyurdu

Star TV'de ikinci sezonunu geçiren Avlu dizisinin en beğenilen oyuncularından biri olan ünlü isim, ayrılığı sosyal medya hesabından duyurdu.

Avlu'da flaş ayrılık! Dizinin sevilen ismi veda ettiğini duyurdu - Sayfa 1

Yayınlandığı ilk günden itibaren her gün farklı bir olayın yaşandığı Avlu'da izleyenleri üzen bir haber geldi. Dizinin büyük bir bölümünü oluşturan kadın oyunculardan sevilen bir ismin ayrılık haberi geldi. Canlandırdığı karakterle ilk bölümden itibaren büyük bir hayran kitlesini arkasına alan isim, ayrılığı duygusal bir mesajla duyurdu.

111
Avlu'da flaş ayrılık! Dizinin sevilen ismi veda ettiğini duyurdu - Sayfa 2

Dizi başladığında önce kötü karakterde olan ancak zamanla iyi bir insana dönüşen 'Naciye', Avlu'dan ayrılıyor. Canlandırdığı ilginç karakterle sevilen 50 yaşındaki Hülya Şen, hesabından ayrılığı bu sözlerle duyurdu:

211
Avlu'da flaş ayrılık! Dizinin sevilen ismi veda ettiğini duyurdu - Sayfa 3

 Her kadının bir hikayesi vardır, insanın yaşadığı coğrafya kişinin kaderidir. Naciye; Korkak ve sindirilmiş, hayatın zorlukları içinde kendini deliliğe vurmuş, sevgi yoksunu bir kadın.Çok değer verdiği saçlarını sıfıra vurulurken, sadece kocası beğenmeyecek diye veryansın eden biçare.

311
Avlu'da flaş ayrılık! Dizinin sevilen ismi veda ettiğini duyurdu - Sayfa 4

Hayata dik durduğu tek alan anneliği, evladıi söz konusu olunca tırnaklarını çıkartan toplum suçlusu.. 31 bölüm nefes verdiğim Naciye karakterime, sevgiyle veda ediyorum..Güldüren, ağlatan düşündüren ve yüreğinize dokunan, başka karakterlerde buluşmak ümidiyle.

411