ATV'nin fenomen dizisinde başrol krizi! Başka diziyle anlaştı gidiyor

ATV'nin fenomen olan dizilerinden biri Kimse Bilmez'de başrol oyuncusu krizi çıktı. Dizide kötü adam Uygar Sarıkaya'yı canlandıran oyuncu Engin Hepileri diziden ayrılıyor.

ATV'nin en çok izlenen dizilerinden birisi olan Kimse Bilmez'den flaş bir haber geldi. Dizide Uygar Sarıkaya karakterine hayat veren başarılı oyuncu Engin Hepileri diziden ayrılacağını duyurdu. Hatta dizinin kötü adamı başka bir dizi ile çoktan el şıkışmış bile1 

Star olma hayalleri kuran, çok güzel ve hayat dolu bir kız olan Sevda'nın, esrarengiz bir geçmişe sahip olan Ali'yle sıra dışı aşkını konu eden dizi, farklı senaryosu ile daha ilk bölümden dikkatleri çekti. 

Başrollerinde Kerem Cem, Özgü Kaya, Burak Serdar Şenel gibi genç isimleri bulunduran dizide en dikkat çeken karakter ise Uygar Sarıkaya'ya hayat veren başarılı oyuncu Engin Hepileri oldu. Alkış toplayan oyunculuğu ile kötü adam Uygar'ın hakkından gelen Hepileri'den gelen son haberler dizinin hayranlarını üzdü. 

ve diğer başrol oyuncusu olan Engin Hepileri 

Baba Yapım ile 26 bölüm anlaşması olan oyuncu senaryo gereği kadrodan ayrıldığını duyurdu. Bu arada Engin Hepileri TV8 ekranlarında yayınlanacak “Evim” dizisinden gelen teklifi de kabul etti.