ATV'nin 'Bir Zamanlar Çukurova' dizisine flaş transfer!

ATV kanalının yeni sezondaki iddialı dizilerinden Bir Zamanlar Çukurova dizisi bu perşembe ilk bölümüyle görücüye çıkıyor. Diziye yeni bir oyuncu katıldı.

ATV'nin 'Bir Zamanlar Çukurova' dizisine flaş transfer! - Sayfa 1

ATV kanalının bu sezon umut bağladığı dizilerden biri 'Bir Zamanlar Çukurova'. Usta oyuncu Vahide Perçin ile genç kuşağın yetenekli oyuncuları Hilal Altınbilek, Uğur Güneş ve Murat Ünalmış'ı buluşturan dizi, Ayfer Tunç imzalı etkileyici senaryosuyla da dikkat çekiyor. 70'li yılları ekrana taşıyan "Bir Zamanlar Çukurova"nın geçen aylarda ilk 4 bölümü çekilmiş ve yönetmen Faruk Teber koltuğunu Murat Saraçoğlu'na devretmişti.

18
ATV'nin 'Bir Zamanlar Çukurova' dizisine flaş transfer! - Sayfa 2

Çekimleri yeniden başlayan dizinin ekibine son olarak sürpriz bir rolle Kerem Alışık'ın da katıldığı öğrenildi. Yeni dizisi için çalışmaya başlayan Kerem Alışık, diğer yandan şu günlerde ayrı bir heyecan daha yaşıyor.

28
ATV'nin 'Bir Zamanlar Çukurova' dizisine flaş transfer! - Sayfa 3

Ünlü oyuncunun Sibel Turnagöl'le evliliğinden dünyaya gelen oğlu Sadri Alışık, ilk bölümü dün akşam yayınlanan "Keşke Hiç Büyümeseydik" dizisiyle aile mesleği oyunculuğa ilk adımını attı.

38
ATV'nin 'Bir Zamanlar Çukurova' dizisine flaş transfer! - Sayfa 4

Kerem Alışık, oğlunu izledikten sonra heyecanını sosyal medyadan yazdığı şu cümlelerle ifade etti: "Bugün bir Sadri Alışık oyunculuğa gülerek 'Merhaba' dedi. Bir Sadri Alışık'ın gülüşünden cennet aktı. Keşke Hiç Büyümeseydik hayırlı olsun, yolu bahtı açık olsun. Bize bakmayın. Biz büyüyerek çocukluk ettik."

48