ATV'de deprem bitmez dendi o dizinin bileti kesildi final yakın

ATV ekranların bir süredir devam eden gelecek sezon yayından olması beklenen bir dizi final yapıyor. Bu yıl sonunda final yapacaklar kervanına eklenecek o dizi hangisi?

ATV'de deprem bitmez dendi o dizinin bileti kesildi final yakın - Sayfa 1

Ekranın en klasik ve en çok dizilerinden bazılarının adresi A TV. Zaten kanalın sloganını biliyorsunuz 'Dizi ATV'de izlenir.' Ancak bu sezon sonunda ATV'nin birçok dizisinin bitmesi gündemde. Bunlardan bazıları kemikleşmiş dizilerken bazıları ise yeni başlayan diziler. ATV'nin bir dizisi daha final yapıyor.

112
ATV'de deprem bitmez dendi o dizinin bileti kesildi final yakın - Sayfa 2

8.GÜN FİNAL YAPTI AMA KİMSENİN HABERİ YOK; Burcu Biricik, Buğra Gülsoy, Musa Uzunlar, Ceyda Düvenci’nin rol aldıkları 8. Gün dizisi pazartesi akşamı final yaptı.

212
ATV'de deprem bitmez dendi o dizinin bileti kesildi final yakın - Sayfa 3

BİR ANDA BİTTİ; ATV'nin en çok randıman aldığı dizilerden biri Kırgın Çiçekler'di. Ancak dizinin devamlı tekrara düşmesi, seyircinin bu durumdan sıkılması sonucu Kırgın Çiçekler sezon bitmeden final yaptı.

312
ATV'de deprem bitmez dendi o dizinin bileti kesildi final yakın - Sayfa 4

CENNETİN GÖZYAŞLARI FİNAL YAPIYOR; ATV’nin bir Kore formatından uyarladığı ‘Cennet’in Gözyaşları’ dizisi, sezon sonunda ekrana veda ediyor. Uzun süredir ekranları süsleyen ve ATV’ye iyi dönüşler sağlayan dizinin finali birçok izleyiciyi üzecek… Yapımcılığını Ali Gündoğdu’nun patronu olduğu Süreç Film’in üstlendiği dizinin önümüzdeki sezon da devam edeceği iddiası kulaktan kulağa dolaşıyordu. Ancak yapım şirketinin final kararı alındığını ekibe ilan ettiği öğrenildi.

412