ATV Sen Anlat Karadeniz sezon finalinde neler olacak bu kadarı kandırmaca

ATV ekranlarında izleyici karşısına çıkan Sen Anlat Karadeniz 21.yeni bölümüle sezon finali yapacak. Sen Anlat Karadeniz sezon finalinde Tahir'in, Nefes'i Rusya'ya kaçırma planlarını izleyeceğiz. Sen Anlat Karadeniz sezon finalinde neler olacak? İşte detaylar.

ATV Sen Anlat Karadeniz sezon finalinde neler olacak bu kadarı kandırmaca - Sayfa 1

ATV ekranların, kısa sürede büyük bir fenomene dönüşen Sen Anlat Karadeniz, 21.yeni bölümü ile sezon finali yapacak. Uzun bir Diriliş Ertuğrul hakimiyetinin ardından, Diriliş Ertuğrul'u tahttan indiren Sen Anlat Karadeniz fanatikliği adeta bir çığ gibi büyüdü. Bu tatlı zaferin ardından Sen Anlat Karadeniz sezon finali, ATV ekranlarında olacak. Peki Sen Anlat Karadeniz sezon finalinde neler olacak? Ayrıca Sen Anlat Karadeniz sezon finalinde koca bir hukuk hatası gözlerden kaçmadı. İşte Sen Anlat Karadeniz sezon finali ayrıntıları...

120
ATV Sen Anlat Karadeniz sezon finalinde neler olacak bu kadarı kandırmaca - Sayfa 2

Atv ekranlarında yayınlanan ve bu akşam 21. bölümüyle sezon finali yapacak olan Sen Anlat Karadeniz dizisinde, Nefes, Tahir ve Yiğit’in Rusya’ya kaçma çabasını izleyeceğiz. Fakat ortada koca bir sorun var. Yasadışı yollarla yurtdışına kaçmanın cezası.

220
ATV Sen Anlat Karadeniz sezon finalinde neler olacak bu kadarı kandırmaca - Sayfa 3

Vedat, Tahir’i bir süre önce Nefes’le tehdit etmişti. Gürcistan’a giderken Yiğit’in yurtdışına çıkışı için belgelere Nefes’in sahte imza atmasını gerekçe gösteren Vedat, Nefes’le ilgili suç duyurusunda bulunacağını söylemişti. Kendi işlediği cinayetin itiraf kaydı savcılığa ulaşınca, o da elindeki kozu kullanıp Nefes’i ihbar etti.

320
ATV Sen Anlat Karadeniz sezon finalinde neler olacak bu kadarı kandırmaca - Sayfa 4

Bu durumda Tahir de Nefes ve Yiğit’i alıp Rusya’ya kaçma planı yapmaya başladı. Bu akşam kaçabilecekler mi hep birlikte izleyeceğiz. Ancak duruma sosyal medyadan bazı itirazlar gelmekte. Tahir’in, Nefes cezaevine girecek korkusuyla kaçmaya çalışması, gereksiz bulunuyor. Çünkü Hukuk’ta böyle bir suçun cezasının indirimlerle birlikte çok da fazla olmayacağı, hatta tutuksuz yargılanacağı üzerine yorumlar yapılıyor.

420