BIST 1.314
DOLAR 7,89
EURO 9,35
ALTIN 478,60

ATV Müge Anlı ile Tatlı Sert'te seks görüntüsü çıkan Nazife Demirel'den itiraf geldi

ATV ekranlarında canlı olarak yayınlanan Müge Anlı ile Tatlı Sert programında şüpheli bir şekilde ölen Tuncay Demirel'in konusu işlenirken yasak aşkı ile uygunsuz görüntüleri çıkan eşi Nazife Demirel'den itiraf geldi.

ATV'de yayınlanan Müge Anlı ile Tatlı Sert'te Afyonkarahisar'da 23 Ağustos günü şüpheli bir kazada yaşamını yitirdiği iddia edilen Tuncay Demirel'in ölüm nedeni araştırılıyor. 45 yaşındaki Tuncay beyin eşi Nazife Demirel ve yasak aşkı Yasin bey tarafından planlı bir şekilde öldürüldüğü iddia edildi. Nazife Demirel'in Müge Anlı dahil bir çok kişinin gördüğü uygunsuz görüntüleri de iddiaları güçlendirdi. İddiaların odağındaki Nazife ise yasak aşkı ve ölen eşi hakkında herkesi şoke eden itiraflar yaptı.

Afyonkarahisar'da 23 Ağustos günü Tuncay Demirel'in şüpheli ölümünden ailesi gelinleri Nazife Demirel'i sorumlu tuttu. Tuncay beyin ailesi gelinlerinin müstehcen görüntülerinin çıktığını, oğullarına her gece uyku hapıyla uyutulduğunu ve gelinlerinin gece kulübüne gittiğin iddia etti. 

Eşinin uygunsuz görüntülerini gördü

3 çocuk babası Tuncay Demirel'in Nazife Demirel ile 20 yıllık süren bir evliği vardı. İş gereği sık sık şehir dışına giden Tuncay bey yine şehir dışına çıktığı bir gün internete baktığında eşi Nazife Demirel'in bir eğlence mekanındaki görüntüsüne şahit oldu. Bu görüntüleri görür görmez Afyonkarahisar'a geri döndü Tuncay bey. Eşi Nazife hanıma görüntüleri soran Tuncay bey eşinde"Yasin isminde biri beni zorla çalıştırdı" cevabını aldı.

Yasak aşkı ile eşinin öldürdü iddiası

23 Ağustos günü Tuncay Demirel 3 çocuğu ile aracına binip Afyon merkezdeki pazara ekmek satmak için gitti. Daha sonra ise pazarda arabanın içinde eşi Nazife hanım ve yasak aşkı Yasin beyi gördü. Nazife hanım ve Yasin bey hızla oradan uzaklaşmaya çalışırken Tuncay bey arabanın üzerine atladı. Tuncay bey arabanın üzerindeyken başka bir aracın vurmasıyla yola savrulup düştü. Bu düşme sonucunda Tuncay Demirel hayatını kaybetti.