BIST 113.245
DOLAR 6,87
EURO 7,75
ALTIN 399,16

ATV Müge Anlı canlıda Ayşe Altuntaş itirafı! Kuzeniyle cinsel ilişkiye girdi

Müge Anlı ile Tatlı Sert programında kayıp olarak aranan Ayşe Altuntaş olayında görgü tanığının anlattıkları şoke etti.

ATV'de ekrana gelen Müge Anlı programında Ayşe Altuntaş olayında yeni gelişme yaşandı. 18 Temmuz günü esrarengiz bir şekilde ortadan kaybolan 4 çocuk annesi Ayşe Altuntaş, son olarak kuzeni Mehmet Taşdelen ile görüştü. Mehmet Taşdelen, Müge Anlı canlı yayınında 42 yaşındaki Ayşe Altuntaş ile birlikte, kaybolduğu günün sabahı İstanbul Sultangazi'de bulunan Pirinçci mevkiindeki ormanlık bölgeye gidip cinsel ilişkiye girdiğini itiraf etmişti. Bugün ortaya çıkan görgü tanığı ise anlattık "Ormanlık alanda gün önce namaz kılarken, arkasından çok geçmeden de uygunsuz bir şekildeyken gördüm" açıklaması herkesi şoke etti. Görgü tanığı bakın başka ne anlattı.

Müge Anlı Ayşe Altuntaş olayında son dakika gelişmesi şoke etti! 4 Haziran Perşembe günü Atv ekranlarına konuşan ilk ve tek görgü tanığı sözleri ile dikkat çekti. Peki 4 çocuk annesi Ayşe Altuntaş'a ne oldu?

Geçtiğimiz hafta Müge Anlı canlı yayınında kuzeni Ayşe Altuntaş ile 18 Temmuz günü sabah namazından sonra buluşup Pirinçci mevkiindeki ormanlık bölgeye gidip cinsel ilişkiye girdiğini açıklayan Mehmet Taşdelen gözaltına alınmıştı. Gözaltına alındıktan sonra adli kontrol şartıyla serbest kalan Mehmet Taşdelen köyüne gitti.

Ayşe Altuntaş'tan hala haber alınamazken 11 ay sonra ortaya çıkan görgü tanığı çoban konuştu. Sürpriz gördü tanığı ikiliyi defalarca ormanlık bölgede gördüğünü ve genelde ikindi namazı vakti geldiklerini belirtti ve şunları söyledi;