BIST 1.324
DOLAR 7,65
EURO 9,09
ALTIN 463,42
MAGAZİN

Ateşli sahneler de kurtaramadı! 'Kaybedenler Kulübü Yolda' filmi gişede çakıldı

Cesur sahneleri ile dikkat çeken 'Kaybedenler Kulübü Yolda' filmi ilk üç günde 158 bin 901 kişi tarafından izlenerek beklentilerin altında kaldı.

"Kaybedenler Kulübü" adlı film mart 2011'de vizyona girmiş ve o dönemin en çok beğenilen filmlerinden biri olmayı başarmıştı. Geçtiğimiz Cuma günü ise filmin devamı niteliğinde olan "Kaybedenler Kulübü Yolda" sinemaseverlerle buluştu ama gişede adeta çakıldı. Box Office Türkiye verilerine göre; 'Kaybedenler Kulübü Yolda', 437 salonda gösterimde olmasına karşın ilk üç günde (cuma, cumartesi, pazar) 158 bin 901 kişi tarafından izlendi. Cesur sahneleri ile dikkat çeken 'Kaybedenler Kulübü Yolda'nın açılış hasılatı 2 milyon 148 bin 577 TL oldu.

(Ulusal yayın yapan internethaber.com sanal ortamda haberciliğe başlayan ilk haber sitelerinden biridir. Türkiye'nin tanığı pek çok isim yazar kadrosunda yer almakta. Okur yorumlarının yanı sıra açık görüş köşesinden mesleki yazılara ve blog yazarlarına yer vermektedir. Açık görüşte 20'ye yakın uzman yazar olarak yer almaktadır. 60 kişilik bir haber kadrosuna sahip olan internethaber.com, 2000 yılında İnternethaber Yayın Grubu adı altında faaliyete başladı. İstanbul Beşiktaş'ta ofisi bulunan İnternethaber Yayın Grubu bünyesinde tematik özellikli 12 site yer almaktadır. 24 saat kesintisiz haber yayını yapan internethaber sitesinde güncel haberler ile birlikte, politika, sağlık, magazin, spor, memur ve eğitim ile son dakika haberleri yer alıyor.)

Sitene Ekle
Yorumlar