Aslıhan'ı kahredecek haber! Düğün bitene kadar söylemediler

Milli futbolcu Arda Turan ile dün akşam nikah masasına oturan Aslıhan Doğan, evliliğe adım attığı gün yakın arkadaşı Mina Başaran'ı kaybetti. Mina Başaran'ın ölümü Aslıhan Doğan'dan saklandı.

Ara transfer döneminde Barcelona'dan Medipol Başakşehir'e transfer olan Arda Turan evlendi. Arda, hayatını Aslıhan Doğan ile birleştirdi. Beykoz Çubuklu'da yapılan nikah törenine çiftin ailelerinin yanı sıra Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile eşi Emine Erdoğan da katıldı. Sade bir törenle dünya evine giren Arda Turan'ın nikah şahitliğini Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan yaptı.

Medipol Başakşehirli futbolcu, sosyal medya hesabı Instagram'dan yaptığı paylaşımla evliliğini duyurdu. Arda, yayımladığı mesajda, "Bizim için dua eden ve tebrik eden herkese çok teşekkür ederiz." sözlerine yer verdi.

İkilinin dünyaevine girdiği sırada Türk jeti kazası meydana geldi. Aslıhan Doğan'a yakın arkadaşı Mina Başaran'ın uçağının düştüğü söylenmedi. Kazada Başaran, 7 arkadaşı ile birlikte can verdi.

İran'da düşen Başaran Holding'e ait özel Türk uçağında hayatını kaybedenlerden 8 kişinin cesedi tespit edildi, uçağın kara kutusu da bulundu. Dün meydana gelen kazada, Mina Başaran dahil 11 kişi hayatını kaybetmişti.