BIST 1.198
DOLAR 7,93
EURO 9,39
ALTIN 484,97

Aşkı için caniye dönüştü: Sevgilisi tecavüz etti o izledi!

İngiltere’de dünyanın gördüğü en korkunç çiftlerden Myra Hindley’in 2002 yılında hapiste ölmesinin ardından Ian Brady de hastanede öldü.

İngiltere’nin en korkunç çiftinden Ian Brady 79 yaşında ömür boyu hapis cezasını çekerken Merseyside’daki Ashworth Hastanesi’nde akciğer kanserinden öldü. Brady’nin sevgilisi Myra Hindley ise 2002 yılında yine ömür boyu hapis cezasını çekerken hapishanede ölmüştü.

1960’lı yıllarda dünyanın en dehşet verici cinayetlerine imza atan çiftin son kurbanları olan 12 yaşındaki Keith Bennett isimli erkek çocuğun cesedi asla bulunamadı. İşledikleri seri cinayetlerin ortaya çıkmasıyla ömür boyu hapis cezasına mahkum edilen çift, o tarihe kadar öldürdükleri 5 çocuktan birinin yerini asla açıklamadı.

POLİS YALVARDI AMA... Ian Brady ölüm döşeğindeyken polis 12 yaşındaki Keith Bennett’in cesedine ne olduğunu öğrenmek için adeta katile yalvardı. Ancak işe yaramadı. Uzmanlar ikilinin son kurbanlarının yerini söylememesinin nedeninin bir güç ve otorite gösterisi olduğunu belirtiyor.

ÇOCUKKEN HAYVANLARA EZİYET EDİP ÖLDÜRÜYORDU 2 Ocak 1938 tarihinde İskoçya’da dünyaya gelen Ian Brady yalnız bir çocukluk geçirdi. Babasını hiç tanımayan Brady’i annesi de evlatlık olarak verdi. Brady henüz küçük bir çocukken aslında nasıl azılı bir katile dönüşeceğinin mesajlarını verir gibiydi. Önceleri hayvanlara eziyet ederek öldüren katil sonraları aynı yaşta olduğu çocuklara saldırmaya başlamıştı.