Aşk tazelediler! Jay-Z Beyonce'i öpücüklere boğdu

İkinci baharlarını yaşayan dünyanın en ünlü çiftlerinden Beyonce ile Jay-Z, İtalya Sardunya Adaları açıklarında aşklarını tazelerken objektiflere yakalandı. Daha önce Beyonce'i aldattığını iairaf eden Jay-Z ise gün boyunca eşine sarılıp öpücüklere boğdu.

Aşk tazelediler! Jay-Z Beyonce'i öpücüklere boğdu - Sayfa 1

Adeta ikinci baharlarını yaşayan dünyanın en ünlü çiftlerinden Beyonce ile Jay-Z, İtalya Sardunya Adaları açıklarında aşklarını tazelerken objektiflere yakalandı. 10 yıldır evli olan Beyonce ile Jay-Z, Sardunya Adaları tatili ile beraber sahne aldıkları On The Run II turnesine mola vermiş oldu. Alice Mccall tasarımı bir tulum giyen Beyonce, neşeli tavırlar sergiledi. Jay-Z ise gün boyunca eşine sarılıp öpücüklere boğdu. Beyonce ile Jay-Z, tatilin keyfini çıkarırken objektiflere yakalandıklarından haberdar değillerdi.

19
Aşk tazelediler! Jay-Z Beyonce'i öpücüklere boğdu - Sayfa 2

ALDATTIĞINI İTİARAF ETMİŞTİ: 47 yaşındaki müzisyen, New York Times’tan Dean Baquet ile bir röportaj gerçekleştirmişti. Jay Z, eşini dokuz yıldır aldattığını söyleyerek, boşanabileceklerini ifade etmişti. Ney York doğumlu rapçi, eşine olan sadakatsizliğinin geçmişinde aldığı yaralardan dolayı meydana geldiğini belirtmişti. Bu yara izlerinin onu, daha önce Lemonade isimli şarkısında aldatıldığını ifade eden Beyonce’den uzaklaştırdığını aktarmıştı.

29
Aşk tazelediler! Jay-Z Beyonce'i öpücüklere boğdu - Sayfa 3

İşte çiftin objektiflere yansıyan tatilinden kareler...

39
Aşk tazelediler! Jay-Z Beyonce'i öpücüklere boğdu - Sayfa 4
49