BIST 1.538
DOLAR 7,51
EURO 8,99
ALTIN 408,80

Arka Sokaklar ve Payitaht dizisi oyuncusu Ercan Yalçıntaş sahte içkiden öldü!

Arka Sokaklar, Payitaht Abdülhamit, Vatanım Sensin gibi dizilerde oynayan oyuncu Ercan Yalçıntaş, Bursa’da sahte içkiden hayatını kaybetti.

Birçok dizi ve tiyatro oyununda sahne alan oyuncu Ercan Yalçıntaş, Bursa’da sahte içkiden hayatını kaybetti. nakkale 18 Mart Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Oyunculuk Bölümü mezunu olduğu öğrenilen Yalçıntaş, “Arka Sokaklar, Payitaht, Eve Dönüş, Vatanım Sensin, Türkan” gibi dizilerde rol aldı. Yalçıntaş'ın daha önce de alkol tedavisi gördüğü öğrenildi. 

Edinilen bilgiye göre, Bursa’nın Osmangazi ilçesi Sırameşeler Mahallesi’nde ikamet eden birçok dizi ve tiyatro oyununda sahne almış 38 yaşındaki Ercan Yalçıntaş, evinde sahte içkiden hayatını kaybetti. 

Daha önce Alkol ve Uyuşturucu Madde Bağımlıları Tedavi ve Araştırma Merkezi’nde (AMATEM) alkol tedavisi gördüğü öğrenilen Yalçıntaş, en son dün öğle saatlerinde alt katında oturan amcası tarafından görüldü. 

Dün akşam saatlerinden beri ailesinin haber alamadığı Yalçıntaş için annesi eve geldi. İçeri giren anne, oğlunun cansız bedeni ile karşılaştı.