BIST 1.542
DOLAR 7,39
EURO 9,01
ALTIN 440,38

Arif Sağ ilk kez son halini gösterdi! Sıradışı kanser tedavisi

Kanser olan Arif Sağ tedavi için Küba'da sıradışı bir yönteme başvurdu. Peki Arif Sağ ne kanseri, nasıl bir tedavi aldı? Arif Sağ'ın eşi Yıldız Sağ da kanserden hayatını kaybetmişti. Arif Sağ'ın son hali ve merak edilen çocukları...

Kanser olan Arif Sağ tedavi için Küba'da sıradışı bir yönteme başvurdu. Arif Sağ'ın eşi Yıldız Sağ da geçen yıl kanserden hayatını kaybetmişti. Peki Arif Sağ ne kanseri, nasıl bir tedavi gördü, çocukları Aslı ve Tolga Sağ kimdir? Ünlü sanatçı Arif Sağ kaç yaşında ve aslen nereli? Kansere yakalandıktan sonra Arif Sağ ilk kez son haline ilişkin görüntülerini twitter hesabından paylaştı. İşte Arif Sağ'ın son hali ve merak edilen sıradışı tedavisi hakkında bilgiler;

ARİF SAĞ NE KANSERİ : Türk Halk Müziği'nin usta ismi Arif Sağ, akciğer kanseri hastalığı ile boğuşuyor. Türkiye'de kemoterapi tedavisi gören Arif Sağ doktorunun önerisi ile Küba'da sıradışı bir yönteme başvurdu. 5 gün Küba'da kalan Arif Sağ dönüşünde kanser sonrasındaki görüntülerini de ilk kez paylaştı.

Küba'daki tedavisini tamamladıktan sonra Türkiye'ye dönen Arif Sağ hayli sağlıklı görünürken ilk kez merdivenleri tek başına çıktığını söyledi. Arif Sağ Küba'daki tedavisiyle ilgili merak edilenleri de anlattı.

ARİF SAĞ'IN KÜBA'DAKİ TEDAVİSİ : -"Doktorum 'Küba'da bir ilaç varmış, oradaki tedaviyi görmeni öneririm' dedi. Dışarıdan birilerini anlatsa kesinlikle gitmezdim. Ben bilime inanırım. Bilim Küba'daki ilacı kabul ettiği için kabul ettim, gittim. Orada müthiş bir insani disiplin ile karşılaştım. Yüzü asık, üzgün bir adam görmedim. Böyle bir şey yok. Herkes keyifli. Sokakta şarkı söyleyerek yürüyorlar.