BIST 1.329
DOLAR 7,81
EURO 9,35
ALTIN 449,55

Arda Turan'ı kızdıran soru: Ayıp etmesinler

Arda Turan, Aslıhan Doğan'la “Bebek için evleniyorlar” şeklinde çıkan haberler ilgili yaptığı açıklamada “Öyle bir şey yok. Haberler yalan, örf ve adetlerimiz var bizim. Ayıp etmesinler” şeklinde konuştu.

Ocak ayı transfer döneminde Barcelona'dan ayrılıp Medipol Başakşehir'e transfer olan milli futbolcu Arda Turan, önceki akşam, yakın arkadaşı Saffet Ulusoy’un doğum gününde uzatmalı sevgilisi Aslıhan Doğan’a 500 bin TL değerinde 5 kıratlık tektaş yüzükle evlilik teklifi ederek büyük bir sürprize imza atmıştı. Devre arasında Barcelona’dan Medipol Başakşehir’e transfer olan yıldız futbolcunun evlilik teklifinin altından bebek çıktığı iddia edilmişti.

Arda Turan, evlenme teklifi ettiği sevgilisi Aslıhan Doğan ile İstinye Park’ta görüntülendi. İkiliye futbolcunun kardeşi Okan Turan ile sevgilisi Katre Yırtıcı da eşlik etti. Çiftler, “Hadi Be Oğlum” filmini izledikten sonra muhabirlerle ayaküstü sohbet etti. “Bebek için evleniyorlar” şeklinde çıkan haberler hatırlatılınca futbolcu, “Öyle bir şey yok. Haberler yalan, örf ve adetlerimiz var bizim. Ayıp etmesinler” şeklinde konuştu.

Arda Turan, yeni aldığı 590 bin euro değerindeki (yaklaşık 2.8 milyon TL) Bentley Bentayga marka lüks aracıyla görüntülendi. Sabah saatlerinde sevgilisi Aslıhan Doğan da yaklaşık 500 bin lira değerindeki cipiyle objektife takıldı.