Arda Turan şimdi yandı! Çok konuşulacak silah iddiası

Arda Turan şimdi yandı! Çok konuşulacak silah iddiası

Arda Turan ile Berkay arasındaki kavganın yankıları devam ederken, Turan'ın hastanede ateş alan silahının ruhsatsız olduğu iddia edildi. Ünlü futbolcunun silahının markası da belli oldu.

Arda Turan şimdi yandı! Çok konuşulacak silah iddiası - Sayfa 1

Ünlü futbolcu Arda Turan ile şarkıcı Berkay'ın bir gece kulübünde yaşadığı kavganın yankıları sürerken, Turan'ın hastanede ateş alan silahıyla ile ilgili detaylar da giderek oraya çıkıyor. Teve2'deki 2. Sayfa programına konuk olan Kanal D Haberden Emrullah Erdinç, ünlü futbolcunun silahına ilişkin çok konuluşacak bir iddia ortaya attı.

Arda Turan şimdi yandı! Çok konuşulacak silah iddiası - Sayfa 2

"SİLAH RUHSATSIZ" : Olaya dair tüm raporları okuyup, görüntüleri izlediğini söyleyen Emrullah Erdinç, Arda Turan'ın silahının ruhsatsız olduğunu öne sürdü. Erdinç konuşmasına şöyle devam etti;

Arda Turan şimdi yandı! Çok konuşulacak silah iddiası - Sayfa 3

"EĞER SİLAH YANLIŞLIKLA ATEŞ ALSAYDI ARDA VURULURDU": "Arda Turan’ın üzerinde bulunan silah ruhsatlı diye bilgi veriliyor ama emniyetten edindiğim bilgiye göre, silah ruhsatsız. Hiçbir silah yanlışlıkla ateş almaz, tetiğe basmadığınız sürece silah kesinlikle patlamaz. Eğer silah yanlışlıkla ateş almış olsaydı Arda vurulurdu. Çünkü silahı verirken karşı tarafa kabzası gelecek şekilde verirsin, ön tarafından değil. Silah mermi ağzında durmaz hazır halde taşınmaz… O silahın gövdesi çekilmediği sürece, mermi ateşlemeye hazır hale gelmez.