BIST 1.342
DOLAR 7,88
EURO 9,39
ALTIN 458,70

Arda Turan 3 milyon avroluk yatıyla tatilin keyfini çıkarıyor

Bayram tatiliyle birlikte insanlar otellere ve plajlara akın ederken bazı ünlüler, daha sakin tatil yapmak için yatlarıyla Ege koylarına demirledi. Arda Turan, eşi Aslıhan Doğan'la Göcek’te lüks teknelerinde keyif sürerken objektiflere böyle yansıdılar...

Yıldız futbolcu Arda Turan, eşi Aslıhan Doğan ve kardeşi Okan Turan'la tatilin keyfini çıkarıyor. Süper Lig'in bitmesiyle soluğu tatilde alan Başakşehir'in başarılı futbolcusu Arda Turan, tatil güzergahını Marmaris'in ardından Göcek'e çevirdi. Turan, tatil yaptığı 'Greystone' isimli yatını Göbün Koyu'na demirledi. Sıcaktan bunalan Turan bir ara serinlemek için denize girdiği sırada, yaklaşık 4 aylık hamile eşi de onu tekneden izledi.

TEKNE KENDİSİNİN Mİ YOKSA KİRALIK MI?: Turan ve kardeşi, bir ara zodyak botla kıyıya gitti, Aslıhan Doğan ise bu arada telefonla yakınlarını arayıp bayramlaştı. Yeniden tekneye dönen Arda Turan, daha sonra kaptana talimat verip rotasını Yunan Adaları'na çevirdi. Bu arada futbolcunun, 3 milyon euroluk 24 metrelik ve 3 kamaralı lüks yatı satın mı aldığı yoksa kiraladığı mı merak konusu oldu.

İşte Arda Turan ve eşi Aslıhan Doğan'ın 3 milyon avroluk yatlarıyla keyfini çıkardıkları tatilden görüntüler...