Arabasıyla merdivenlerden inmeye kalktı! İşte sonuç

İSTANBUL Beyoğlu sıradışı bir olaya sahne oldu. Sarhoş kafayla aracıyla merdivenlerden inmeye kalkan sürücü şaşkına çevirdi. Aracı merdivende sıkışınca sürücü vurup kafayı uyudu.

Arabasıyla merdivenlerden inmeye kalktı! İşte sonuç - Sayfa 1

BEYOĞLU'nda çıkmaz sokağa giren sürücü, yol sonundaki merdivenlerden de otomobiliyle inmeye çalıştı. Ancak araç merdivenlerde asılı kaldı. Sabah saatlerinde işe gitmek için bu yolu kullananlar aracı ve içinde uyuya kalan sürücüyü fark etti. Alkollü olduğu iddia edilen sürücüyü polis uyandırdı.

111
Arabasıyla merdivenlerden inmeye kalktı! İşte sonuç - Sayfa 2

Olay Beyoğlu İstiklal Caddesi Çapanoğlu sokakta meydana geldi. Sürücü Erkan K., sabah saatlerinde otomobiliyle çıkmaz sokağa girdi. Erkan K., sokağın sonundaki merdivenlerde de ilerlemeye çalışınca araç merdivenlerde asılı kaldı.

211
Arabasıyla merdivenlerden inmeye kalktı! İşte sonuç - Sayfa 3

Aracını kurtarmaya çalışan sürücü bunu başaramayınca direksiyon başında uyuya kaldı. İşe gitmek için bu yolu kullananlar merdivenlerdeki aracı ve içinde uyuyan sürücüyü görünce durumu polis ekiplerine bildirdi.

311
Arabasıyla merdivenlerden inmeye kalktı! İşte sonuç - Sayfa 4

Olay yerine gelen polis ekipleri uyuya kalan sürücüyü uyandırdı. Alkollü olduğu belirtilen sürücünün üzeri arandı. Aracın çıkarılması için de olay yerine çekici çağrıldı.

411