Antalya'da çarptığı motosikletli ölünce sinir krizi geçirdi!

İhlas Haber Ajansı
İhlas Haber Ajansı
Antalya'da çarptığı motosikletli ölünce sinir krizi geçirdi!

ANTALYA Gazipaşa'da çarptığı motosiklet sürücüsüne kalp masajı yapılırken sinir krizi geçiren kadın, "Benim de çocuğum var. Onun da çocuğu vardır. Ben bir daha çocuğumu göremeyecek miyim” diyerek gözyaşlarına boğuldu. Motosiklet sürücüsü ise müdahaleye rağmen yaşamını yitirdi.

Antalya'da çarptığı motosikletli ölünce sinir krizi geçirdi! - Sayfa 1

Antalya’nın Gazipaşa ilçesinde otomobiliyle çarptığı motosiklet sürücüsüne kalp masajı yapılırken sinir krizi geçiren kadın, "Benim de çocuğum var. Onun da çocuğu vardır. O da evine ekmek götürüyordur. Ben bir daha çocuğumu göremeyecek miyim” diyerek gözyaşlarına boğuldu. Motosiklet sürücüsü müdahaleye rağmen hayatını kaybetti. 

Antalya'da çarptığı motosikletli ölünce sinir krizi geçirdi! - Sayfa 2

Kaza, Milli Egemenlik Bulvarı Gazipaşa Meteoroloji İstasyonu önünde saat 10.00 sıralarında meydana geldi. Alanya-Gazipaşa istikametinde seyir halinde olan Dilek Kurt (21) yönetimindeki 06 GC 3575 plakalı otomobil, tali yoldan çıkan Durmuş Demiral (57) yönetimindeki 07 UM 805 plakalı motosiklete çarptı. 

Antalya'da çarptığı motosikletli ölünce sinir krizi geçirdi! - Sayfa 3

Kazada motosiklet sürücüsü metrelerce sürüklendi. Çarpmanın etkisiyle vücudunun çeşitli yerlerinden ağır yaralanan motosiklet sürücüsü Demiral’a ilk müdahaleyi, bir yakınının haber vermesi üzerine olay yerine giden Gazipaşa Devlet Hastanesi Başhekimi Hasan Sözen yaptı.

Antalya'da çarptığı motosikletli ölünce sinir krizi geçirdi! - Sayfa 4

Demiral yapılan kalp masajına cevap vermedi. Demiral’a ilk müdahale yapılırken otomobil sürücüsü Dilek Kurt gözyaşlarına sahip olamadı.