GÜNCEL

Anne ve bebeğin emzik kapışması izleyenleri güldürdü

Ağlayan bebeklerin bir numaralı sakinleştiricisi emzik, büyükleri de sakinleştirebilir mi? Bu tatlı bebeğe göre, kesinlikle!

Son günlerin en sevimlileri arasında başı çeken bir videoda; minik bir bebek, annesinin ağlamasına dayanamayarak emziğini annesine veriyor.Annesini sakinleştirmek isterken kendisi gözyaşlarına boğuluyor. Durum pek hijyenik görünmese de bebeğin paylaşımcı ruhu, takdire şayan.

(Ulusal yayın yapan internethaber.com sanal ortamda haberciliğe başlayan ilk haber sitelerinden biridir. Türkiye'nin tanığı pek çok isim yazar kadrosunda yer almakta. Okur yorumlarının yanı sıra açık görüş köşesinden mesleki yazılara ve blog yazarlarına yer vermektedir. Açık görüşte 20'ye yakın uzman yazar olarak yer almaktadır. 60 kişilik bir haber kadrosuna sahip olan internethaber.com, 2000 yılında İnternethaber Yayın Grubu adı altında faaliyete başladı. İstanbul Beşiktaş'ta ofisi bulunan İnternethaber Yayın Grubu bünyesinde tematik özellikli 12 site yer almaktadır. 24 saat kesintisiz haber yayını yapan internethaber sitesinde güncel haberler ile birlikte, politika, sağlık, magazin, spor, memur ve eğitim ile son dakika haberleri yer alıyor.)

Sitene Ekle
Etiketler
Yorumlar