Anne Facebook'a baktı 6 aylık kızı küvette boğularak öldü

Anne Facebook'a baktı 6 aylık kızı küvette boğularak öldü

Dünya bu sorumsuz anneyi konuşuyor: 23 yaşındaki genç anne, sosyal paylaşım sitesi Facebook'a alınca 6 aylık kızı küvete düştü, anne Facebook'a baktığı için bebeğinin düştüğünü fark edemedi, bebek boğularak öldü...

Anne Facebook'a baktı 6 aylık kızı küvette boğularak öldü - Sayfa 1

Sosyal medya bağımlılığı ufacık bir çocuğun ölümüne ve sorumsuz bir annenin de hapse girmesine sebep oldu. İsrail basını Facebook'a bakarak zaman öldüren ve bu sırada küvette bıraktığı bebeğinin ölümünden sorumlu olan canavar anneyi konuşuyor... Olay inanılır gibi değil... Ayrıntılar sosyal medya bağımlılığı sonucu evladının ölümüne sebep olan annenin sorumsuzluğunu gözler önüne seriyor.

Anne Facebook'a baktı 6 aylık kızı küvette boğularak öldü - Sayfa 2

Bir İngilizle evlenen ve İsrail’de yaşayan 23 yaşındaki Kayla Lynton, temmuz ayında 6 aylık kızı Naomi’nin ölümü sonrasında İsrail basınının gündemine gelmişti. O dönemde hakkında soruşturma açılan ve çocuğuna iyi bakmadığı gerekçesiyle sorgulanan Lynton hafta sonunda gözaltına alındı.

Anne Facebook'a baktı 6 aylık kızı küvette boğularak öldü - Sayfa 3

Tuvalette Facebook'a bakarken bebeğinin ölümüne neden olan sorumsuz anne, “Sadece kısa süreliğine Facebook’a baktım” diyerek kendini savundu.

Anne Facebook'a baktı 6 aylık kızı küvette boğularak öldü - Sayfa 4

Tel Aviv polisi tarafından devam eden soruşturma kapsamında yakalanan 23 yaşındaki kadının bebeği küvette boğulurken tuvalette Facebook’a baktığı ortaya çıktı.