Anne Boz oğluyla Aslı Enver'i barıştırmaya kararlı

Murat Boz ve Aslı Enver geçtiğimiz ay büyük bir kavga ederek ayrılmışlardı. İkili yaşadıkları kavganın ardından birbirlerini sosyal medya hesaplarından takip etmeyi bırakmıştı.İkiliyi barıştırmak için elinden geleni yapan Anne Boz oğlu ile Aslı Enver'in tekrar birlikte olacağını ümit ediyor.

Anne Boz oğluyla Aslı Enver'i barıştırmaya kararlı - Sayfa 1

Bildiğiniz üzere Popçu Murat Boz ile oyuncu Aslı Enver, Ocak 2016’da başayan ve 2,5 yıl süren ilişkileri geçtğimiz ay sona ermişti. Evlilik hazırlığı yapan çift 1 ay önce birlikte oturdukları evde büyük bir kavga ederek ayrılmıştı. Murat Boz ve Aslı Enver birbirlerini sosyal medyadan takip etmeyi bırakmıştı. Murat Boz’un annesi Nedret Boz devreye girmiş ama sevgililer tüm barıştırma çabalarına rağmen barışmamıştı.

110
Anne Boz oğluyla Aslı Enver'i barıştırmaya kararlı - Sayfa 2

Ancak Murat Boz'un annesi Nedret Boz ikilinin barışacağına dair umudunu kesmedi. Hâlâ oğlu ile çok sevdiği gelin adayı Aslı Enver’in bir araya geleceğini, güzel günlerin yeniden başlayacağını ümit ediyor. Kayınvalide Nedret Boz oğlu Murat Boz’un aksine Aslı Enver’i Instagram’dan takip ediyor.Birlikte çekilmiş mutluluk dolu fotoğraflarını da silmiyor.

210
Anne Boz oğluyla Aslı Enver'i barıştırmaya kararlı - Sayfa 3
310
Anne Boz oğluyla Aslı Enver'i barıştırmaya kararlı - Sayfa 4
410