BIST 1.112
DOLAR 8,35
EURO 9,67
ALTIN 504,29

Ankara Başsavcısı Yüksel Kocaman evlendi! Cumhurbaşkanı Erdoğan Beştepe'de kabul etti

Ankara Cumhuriyet Başsavcısı Yüksel Kocaman, Ayça Dursun ile Sheraton Otel'de düzenlenen törenle dünyaevine girdi. Kocaman çifti daha sonra Beştepe'de Cumhurbaşkanı Erdoğan tarafından kabul edildi...

Ankara Cumhuriyet Başsavcısı Yüksel Kocaman, Ayça Dursun ile dünyaevine girdi. Sheraton Otel'de düzenlenen törenin ardıdan Kocaman çifti, Beştepe'deki Cumhurbaşkanlığı Külliyesi'ne gitti ve burada Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından kabul edildiler. Erdoğan, Kocaman çifti ve ailelerini ağırlayıp hatıra fotoğrafı çektirdi.

Bodrum’da bir gecelik konaklama bedeli 9 bin lira olan otelde birlikte tatil yaptığı nişanlısı Ayça Dursun’la, Ankara Sheraton’da yapılan düğünle dün evlendi. Ankara Cumhuriyet Başsavcısı Yüksel Kocaman ile eşi Ayça Dursun, nikâhtan sonra Cumhurbaşkanlığı Külliyesi'nde Cumhurbaşkanı ve AKP Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan'ı ziyaret etti. Erdoğan, çifte düğün hediyelerini verdi.

Ankara Cumhuriyet Başsavcısı Yüksel Kocaman, Ayça Dursun dün dünyaevine girdi. Sheraton Otel'de düzenlenen nikâh töreninde Cumhurbaşkanı Erdoğan yer almazken, çiftin nikâh şahitleri Yargıtay Başkanı Mehmet Akarca, Danıştay Başkanı Zeki Yiğit, Adalet Bakanı Abdulhamit Gül, İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk, Genelkurmay Başkanı Orgeneral Yaşar Güler, Yüksek Seçim Kurulu Başkanı Muharrem Akkaya, Hakimler ve Savcılar Kurulu 1. Daire Başkanı Halil Koç, Türkiye Barolar Birliği Başkanı Metin Feyzioğlu ile Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği Başkanı Rifat Hisarcıklıoğlu oldu.

Pusula'nın haberine göre; Kocaman ve Dursun çiftinin nikâhtan sonraki adresi Beştepe'deki Cumhurbaşkanlığı Külliyesi oldu. Erdoğan, Kocaman ve eşi İnşaat Mühendisi Ayça Dursunu aile büyüklerini kabul etti. Geline düğün hediyesi veren Erdoğan, ardından gelin ve damat yakınlarıyla hatıra fotoğrafı çektirdi. 

Ankara Cumhuriyet Başsavcısı Yüksel Kocaman, Ayça Dursun ile dünyaevine girdi. Sheraton Otel'de düzenlenen törende Kocaman ve Dursun'un nikahını Altındağ Belediye Başkanı Asım Balcı kıydı. 

Çiftin nikah şahitleri Yargıtay Başkanı Mehmet Akarca, Danıştay Başkanı Zeki Yiğit, Adalet Bakanı Abdulhamit Gül, İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk, Genelkurmay Başkanı Orgeneral Yaşar Güler, Yüksek Seçim Kurulu Başkanı Muharrem Akkaya, Hakimler ve Savcılar Kurulu 1. Daire Başkanı Halil Koç, Türkiye Barolar Birliği Başkanı Metin Feyzioğlu ile Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği Başkanı Rifat Hisarcıklıoğlu oldu. 

Nikahın ardından Belediye Başkanı Balcı, evlilik cüzdanını Yargıtay Başkanı Akarca'ya verdi. Çifte mutluluklar dileyen Akarca, nikah cüzdanını çifte uzattı. Nikaha ayrıca çok sayıda hakim, savcı, yargı mensubu da katıldı.