Ankapark'a 2 günde kaç ziyaretçi gitti?

Erdoğan’ın önceki gün gerçekleştirdiği açılışta, parkın 31 Mart’a kadar ücretsiz hizmet vereceğini açıklamasının ardından, Ankaralıların yanı sıra şehir dışından gelen vatandaşlar da eğlence merkezine büyük ilgi gösterdi.

Avrupa ve Asya’nın en büyük tema parkı ‘Wonderland Eurasia’ (Ankapark) 2 günde 7’den 70’e 120 binin üzerinde misafiri ağırladı. Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan’ın önceki gün gerçekleştirdiği açılışta, parkın 31 Mart’a kadar ücretsiz hizmet vereceğini açıklamasının ardından, Ankaralıların yanı sıra şehir dışından gelen vatandaşlar da eğlence merkezine büyük ilgi gösterdi.

Hürriyet'ten Doğahan Giritlioğlu ve Sedat Cenikli Ankara’da 2 gün önce açılan Avrupa ve Asya’nın en büyük tema parkı ‘Wonderland Eurasia’yı (Ankapark) gezdi, eğlence merkezinin ilk misafirlerini dinledi.

Eğlence merkezinin ilk misafirleri, bir yandan oyuncakların keyfini çıkardı, diğer yandan parkın temasını oluşturan dinozorlar ve robotlarla fotoğrafçektirdi.

Güzel havayı değerlendiren eğlence tutkunları oyuncaklara binmek için uzun kuyruklar oluşturdu, park görevlileri oyun alanlarının girişinde vatandaşları bilgilendirdi.