Ankapark'a 2 günde kaç ziyaretçi gitti?

Ankapark'a 2 günde kaç ziyaretçi gitti?

Erdoğan’ın önceki gün gerçekleştirdiği açılışta, parkın 31 Mart’a kadar ücretsiz hizmet vereceğini açıklamasının ardından, Ankaralıların yanı sıra şehir dışından gelen vatandaşlar da eğlence merkezine büyük ilgi gösterdi.

Ankapark'a 2 günde kaç ziyaretçi gitti? - Sayfa 1

Avrupa ve Asya’nın en büyük tema parkı ‘Wonderland Eurasia’ (Ankapark) 2 günde 7’den 70’e 120 binin üzerinde misafiri ağırladı. Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan’ın önceki gün gerçekleştirdiği açılışta, parkın 31 Mart’a kadar ücretsiz hizmet vereceğini açıklamasının ardından, Ankaralıların yanı sıra şehir dışından gelen vatandaşlar da eğlence merkezine büyük ilgi gösterdi.

Ankapark'a 2 günde kaç ziyaretçi gitti? - Sayfa 2

Hürriyet'ten Doğahan Giritlioğlu ve Sedat Cenikli Ankara’da 2 gün önce açılan Avrupa ve Asya’nın en büyük tema parkı ‘Wonderland Eurasia’yı (Ankapark) gezdi, eğlence merkezinin ilk misafirlerini dinledi.

Ankapark'a 2 günde kaç ziyaretçi gitti? - Sayfa 3

Eğlence merkezinin ilk misafirleri, bir yandan oyuncakların keyfini çıkardı, diğer yandan parkın temasını oluşturan dinozorlar ve robotlarla fotoğrafçektirdi.

Ankapark'a 2 günde kaç ziyaretçi gitti? - Sayfa 4

Güzel havayı değerlendiren eğlence tutkunları oyuncaklara binmek için uzun kuyruklar oluşturdu, park görevlileri oyun alanlarının girişinde vatandaşları bilgilendirdi.