Angelina Jolie çocuklarını zehirliyor Angelina Jolie ile Brad Pitt'in kaç çocuğu var?

6 çocukları olan Angelina Jolie-Brad Pitt çifti, çocukların velayeti için çok sert bir savaşa girişti. Angelina Jolie'nin özellikle evlatlık çocuklarını çok fena şekilde zehirlediği belirtiliyor...

HOLLYWOOD'un iki önemli yıldızının velayet savaşlarında kan akacak noktaya gelindi. Angelina Jolie ile Brad Pitt'in 6 çocuğu bulunuyor. Ünlü çiftin 6 çocuğundan 3'ü kendi çocukları iken 3'ü de evlatlık aldıkları çocuklar. Evlatlık olan 17 yaşındaki Maddox, 15 yaşındaki Pax Thien ve 13 yaşındaki Zahara'nın anneleri Angelina Jolie tarafından zehirlendikleri iddia edildi. Çiftin, evlatlık Maddox, Pax Thien ve Zahara'dan başka Shiloh ve 10 yaşındaki ikizler Vivienne ve Knox isminde öz çocukları da var. Jolie ve Pitt, çocukların velayeti için çok kanlı bir biçimde kapışıyor.

İki yıl önce ayrılacaklarını açıkladıklarında belki de kimse bu sürecin bu kadar zor olacağını ve bu kadar uzun süreceğini tahmin etmemişti. Ama bir zamanlar 'Brangelina' adıyla anılan ve ayrılmaz bir bütün olarak görünen Brad Pitt ile Angelina Jolie çifti hakkında birbirinden çarpıcı iddialar ortaya atılmaya devam ediyor. Altı çocuklarının velayeti için uzun bir süre bir tür savaş yürüten çift sonunda anlaştılar. Ama iddiaların da ardı arkası kesilmiyor. Bunlar arasında en çarpıcı olanlardan biri de birkaç gündür ABD basınının gündeminde ilk sıralarda.

Eski eşi Angelina Jolie ile velayet savaşına girişen Brad Pitt, iki oğlundan pek de beklemediği bir darbe yedi. Pitt'in iki oğlu Maddox ve Pax Thien, Noel kutlamasında ünlü oyuncuyla birlikte vakit geçirmeyi reddetti. Pitt, Noel kutlaması için bütün çocuklarını kendi evine davet etti. Ancak 6 çocuğundan sadece 4 tanesi bu davete katıldı. Büyük oğlu 17 yaşındaki Maddox ile ondan iki yaş küçük olan Pax Thien, babalarını görmeyi reddetti. Zahara, Shiloh, Vivienne ve Knox, 25 Aralık'ta babalarıyla birlikte kutlama yaptı.

Geçtiğimiz günlerde Vietnam'da bir yetimhaneden evlatlık aldığı oğlu Pax Thien'e Brad Pitt'in kendisini hiç istemediğini söylediği iddia edilen Jolie, basına yansıyan haberlere bakılırsa bununla da yetinmemiş. ABD magazin basını konuyla ilgili iddialara yer verdiği haberlerde çiftin altı çocuğunun bu boşanma davasının tam da ortasında kaldığını ve anne ile babaları arasındaki velayet savaşları nedeniyle zor zamanlar geçirdiğini belirtti.