BIST 10.992
DOLAR 33,02
EURO 35,88
ALTIN 2.520,94
MEDYA

Analar ve Anneler 5. bölüm - Son sahneler

Analar ve Anneler 5. son bölümü final sahneleri... Analar ve Anneler'in bu hafta 19 Kasım 2015 Perşembe akşamı yayınlanan 5. son bölümünde neler oldu?

Analar ve Anneler 19 Kasım 2015 Perşembe akşamı yayınlanan 5. son bölümünde Kader, Murat'ı cezaevindeki Zeliha'ya getirmiştir.


Doğumdan sonra kucağından söküp alınan yavrusu Murat, ilk defa Zeliha'nın karşısındadır işte. Fakat Zeliha daha evladı Murat'a yaklaşamadan, Neriman'ın oyunu devreye girer ve Zeliha, Kader'in gözleri önünde şişlenir. Kader, Zeliha'yı orada bırakıp, kucağında Murat'la korku içinde çıkar cezaevinden. Neriman ise, Kader'in Murat'ı cezaevine, Zeliha'ya götürdüğünü anlamıştır. Kader, Neriman için bir tehdittir artık. Neriman Kader'den kurtulmak isterken, Kader de Neriman'ın ne kadar tehlikeli olabileceğinin farkındadır. Doğduğu gün kucağına verilen Murat'ı, annesi Zeliha'ya kavuşturma çabaları bir bir engellense de, Murat'ı Neriman'ın kollarına bırakmaya niyeti yoktur Kader'in. Diğer tarafta Zeliha yaşam savaşı verirken, Tahsin de Ayhan'dan Zeliha'nın hesabını soracaktır. Tahsin, Ayhan'dan bundan sonra temelli kurtulmanın yolunu ararken, Ayhan Tahsin'in kendisini kapattığı depodan kaçabilmek için, Tahsin'de ömür boyu kalacak bir iz bırakır...

Sitene Ekle
Etiketler