BIST 9.693
DOLAR 32,50
EURO 34,69
ALTIN 2.499,53
MEDYA

Analar ve Anneler 1.bölüm - Son sahneler

Analar Ve Anneler 1. bölüm yayınlandı. Analar ve Anneler 1.bölüm'de neler yaşandı. Analar ve Anneler 1.bölüm son sahneler...

Atv'nin yeni dizisi Analar Ve Anneler 1. bölüm izleyici ile buluştu. Ay Yapım imzalı, Okan Yalabık, Binnur Kaya, Sinem Kobal, Hazar Ergüçlü, Ulaş Tuna Astepe, Metin Akdülger ve Nazan Kesal'ın rol aldığı Analar Ve Anneler ilk bölümü ile izleyenleri ekran başına kilitledi.


İşte Analar ve Anneler 1.bölüm'den ayrıntılar...


Kader, yetmişli yılların başında, Anadolu'nun küçük bir köyünde yaşayan yetim bir genç kızdır. Hayatı sevdiği adama, Mustafa'ya kavuşmanın hayallerinden ibaret olan Kader, bir başkasının kendisine göz koyduğundan habersizdir. Kader ve Mustafa bir gece köyden beraberce kaçıp evlenmeye karar verdiklerinde, talihsiz bir olay yaşanır.

Kader için, kimselere bir şey söylemeden köyü terk etmekten başka çare kalmaz. Kader, hayatta kalan tek akrabasının yanına, İstanbul'a seyahat eder.


İstanbullu ünlü bir avukatın kızı olarak, iyi şartlarda yetişmiş olan Zeliha, üniversiteye başlayınca, dönemin rüzgarına kapılır. Zeliha, burada tanıştığı genç adam Murat'la evlenir. Murat, hırslı bir adamdır. İnandığı ideolojiyi her şeyin, karısı Zeliha'nın bile önüne koymuştur. Zeliha'yı da bir siyasi suçlu, bir kaçak olarak yaşamaya mahkum eder. Dahası, dul kalan Zeliha, bir de çocuk beklemektedir.


Dokuz ay sonra karşılaşan Zeliha ve Kader birbirlerinin hayatını değiştireceklerinden habersizdir.
Analar ve Anneler, aynı evlat için savaşmak zorunda bırakılan iki kadının, iki annenin hikayesidir.

Sitene Ekle