İÜ 1453 Ödülleri sahiplerini buluyor İnternethaber de yarışıyor

Abone ol

İstanbul Üniversitesi Öğrenci Konseyi tarafından bu yıl üçüncüsü düzenlenen "İÜ 1453 Ödülleri", 16 Nisan'da sahiplerini bulacak. Yılın en iyi haber sitesi kategorisinde İnternethaber.com da yer alıyor. Sitemiz için aşağıdaki linke tıklayarak 18. sırada bulunan kategoriden oy kullanabilirsiniz...

İstanbul Üniversitesi'nden yapılan açıklamaya göre, "İÜ 1453 Ödülleri" için oylama, "1453odulleri.istanbul.edu.tr" internet sitesi üzerinden yapılabiliyor.

İÜ 1453 Ödülleri’nin üçüncüsü için oylama başladı. 1453 Ödülleri bu yıl çok sayıda dalda ödül verecek olmasıyla göze çarpıyor. Oylamada üçüncü gün itibarıyla toplam 386 bin 612 oy kullanıldı.

Yılın en iyi haber sitesi kategorisinde www.internethaber.com da yer alıyor. Sürpriz özel ödüllerin de verileceği tören öğrencilerin ve medya sektörünün yoğun ilgisine sahne oluyor.

OY VERMEK İÇİN TIKLAYIN...

Oylama 1 hafta devam edecek

Sanat dünyasından medyaya, spordan film sektörüne toplam 28 dalda, alanında en iyi 199 kişi ve kurumun aday gösterdiği oylama 1 hafta daha devam edecek. Ödül töreni, 16 Nisan'da üniversitenin Beyazıt Kampüsünde yapılacak. 

İstnbul Üniversitesi 1453 Ödülleri 

2017'de ilki düzenlenen ödül töreninde birçok ünlü isim yine İstanbul Üniversitesi Beyazıt Merkez Kampüsü’nde 20 bin öğrenciyle buluştu. Törene damga vuran Onur Ödülü ise Nobel Kimya Ödüllü Prof. Dr. Aziz Sancar’a ithaf edildi.

2018'de 1453 Ödülleri’nin ikincisi İstanbul Üniversitesi Ord. Prof. Dr. Cemil Bilsel Konferans Salonu’nda gerçekleşti. İkinci ödül töreninde de sanat, spor ve medya camiasından kazanan isimler ödüllerini alarak öğrencilerle bir araya geldi.

Günün Önemli Haberleri