Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 103.yeni bölüm fragman yayınlandı Meryem öldürülecek mi

ATV ekranlarında izleyici karşısına çıkan ve bu sezon sonunda final yapması beklenen Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 102.son bölümü ile merak içinde bıraktı. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 102.son bölüm ardından Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 103.yeni bölüm fragmanı yayınlandı.

Adım adım finale yürüyen Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 102.son bölümüyle izleyiciyi ekran başına kilitledi. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 102.son bölüm ardından Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 103.yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Gelin önce Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 102.son bölüm özetine bakalım hemen ardından Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 103.yeni bölüm fragmanını izleyelim.

EŞKIYA DÜNYAYA HÜKÜMDAR OLMAZ 102.SON BÖLÜMDE NELER OLDU ÖZETİ; Reşit belası henüz son bulmuşken, hızla ölüme doğru sürüklendiğinin farkında olan Ekrem derhal harekete geçer. Ünal Kaplan'ı, Hızır'ı yok etmeden, masanın kontrolünü ele geçiremeyeceği konusunda ikna etmeye çalışacaktır. Durmaksızın üstlerine salınan belalar yüzünden bir türlü rahat nefes alamayan Çakırbeyliler, asıl düşmanlarının daha büyük bir planla karşılarına çıkacaklarını bilirler.

Reşit'in ellerinden kaçırdıkları yeğeni Kudret'in de bu planlarda maşa olarak kullanılabileceği konusunda haklı çıkacaklardır. Asıl derdi işi değil eşi olan Hızır ise Meryem'in hayatının kurtulabilmesi için kurduğu oyunun sonunu getirmekte kararlıdır. Bu oyun doğrultusunda aldatıldığını düşünen Meryem, karnındaki bebeğinden önce Hızır'dan vazgeçecektir.

EŞKIYA DÜNYAYA HÜKÜMDAR OLMAZ 103.YENİ BÖLÜM FRAGMANI

Günün Önemli Haberleri