Bahar Candan kimdir kaç yaşında babasının mesleğine bakın!

İşte Benim Stilim kızı olan bir dönem yaptığı ilginç hareketler ve dansları ile konuşulan Bahar Candan son haliyle şaşırttı. 20 yaşında olan Bahar Candan aslında çok kültürlü bir ailenin kızı babasının mesleği Yardımcı Doçent Doktor Hakan Candan. Bahar Candan ise Beykent Üniversitesi Hukuk Fakültesi 3. sınıfta okuyor.

İşte Benim Stilim yarışmasında yaptığı garip danslar ve konuşma şekli ile tanınan Bahar Candan çok değişti. İyice zayıflayan ve yaptırdığı operasyonlarla bambaşka biri olan Bahar Candan'ın son halini görenler gözlerine inanamadı.

PAYLAŞIMLARI OLAY: Sosyal medya hesabından paylaştığı cesur paylaşımlarla adından sıkça söz ettiren Bahar Candan son paylaşımı ile herkesi şaşırttı. Candan'ın son hali takipçilerinin aklına "Acaba zayıflık hastalığına mı yakalandı?" sorusunu getirdi.

ÖLECEKSİN ZAYIFLIKTAN: Instagram hesabından paylaşım yapan Bahar Candan'ın son hali takipçilerinin telaşlandırdı. Candan'ın son halini gören takipçilerinin akıllara, "Acaba zayıflık hastalığına mı yakalandı?" sorusunu getirdi.

O NASIL KARIN ÖYLE: Candan'ın bir takipçisi paylaşıma, "Bu ne hal böyle neredeyse öleceksin zayıflıktan." yorumunu yaptı. Başka bir takipçisi ise, "O nasıl karın öyle ya bence çok itici." yorumunu yaptı.

BİR DÖNEM +18 POZLARI İLE GÜNDEME GELMİŞTİ: İşte Benim Stilim programında ünlenen ve bir dönem çok popüler olan Bahar Candan'ın instagram hesabından paylaştığı akıllara zarar +18'lik pozları çok konuşulmuştu. Bahar Candan, lolita güzel olmaya soyunmuş ve neredeyse çıplak pozlar vermişti.

PEKİ HER YAPTIĞI OLAY OLAN BAHAR CANDAN KİMDİR: İşte Benim Stilim yarışmasıyla adını duyuran Bahar Candan, 17 Şubat 1998 yılında İstanbul’da doğdu.

BABASI DOÇENT DOKTOR: Aslen Yardımcı Doçent Doktor Hakan Candan'ın ortanca kızı olan Bahar Candan, Beykent Üniversitesi Hukuk Fakültesi 3. sınıfta okuyor ve avukat olmak istiyor.

Sesi, tarzı ve kendine has kişiliğiyle sık sık magazin sayfalarına konu olan Bahar Candan, Elizitm isimli Instagram hesabında iddialı paylaşımlarda bulunuyor. Instagram hesabının sadece elitlere yönelik olduğunu dile getiren Bahar Candan, sık sık bahsettiği babasını ise şu sözler anlattı: “Babam eğitimci olmasının yanında dinini yaşayan biri. Namaz kılan, oruç tutan, düşünceleri muhafazakâr bir insan.”

Günün Önemli Haberleri