Aman Tanrım Türkler geliyor! PKK'nın yabancı teröristleri tir tir titriyor

Terör örgütü YPG’ye törenle katılan ve her fırsatta Türkiye’ye tehdit savuran yabancı teröristler, bir video yayınlayıp Türk askerinin Afrin’e yaklaşmasıyla arkalarına bile bakmadan nasıl kaçtıklarını anlattı.

PKK'nın Suriye kolu YPG’ye törenle katılan ve her fırsatta Türkiye’ye tehdit savuran yabancı teröristler, bir video yayınlayıp Türk askerinin Afrin’e yaklaşmasıyla arkalarına bile bakmadan nasıl kaçtıklarını anlattı. Sosyal medyada yayınlanan videoda, YPG’ye katılışları sırasında tören yapılan, dünya medyasına röportaj yaptırılan yabancı teröristler Türk ordusunun gelişi sırasında paniğe kapıldıklarını ve örgütten kaçmaları için emir aldıklarını söylüyor.

‘GERÇEK KOMANDOLAR’... Vatan'ın haberine göre, görüntülerde konuşan yabancı teröristlerden biri olan Çin asıllı İngiliz vatandaşı Huang Lei, Afrin’e ilerleyen Türk askerleriyle ilk karşılaşmalarını şöyle anlatıyor: Ağaçların arasından daha fazla adamın geldiğini görüyorduk. İşte o zaman Türk üniformalı birilerini gördük. ÖSO’dan değillerdi. Gerçekten de Türk komandolarıydı.

‘KIYAMET KOPTU KAÇIN’... Tam yemek yerken, herkes çok rahat, gülerken birden her yere mermi yağmaya başladı. Hevallerden biri ‘Düşman geldi’ dedi. Kıyamet koptu resmen (Küfrediyor). Bizi kuzeyden, doğudan ve batıdan vuruyorlardı. Her yerden aynı anda (Küfrediyor). Yanımızdaki Kürt ‘Kaçın’ dedi. Yürümeyin, araç falan beklemeyin.

YPG’DE HER ÜLKEDEN BİR TERÖRİST VAR!... Afrin’den kaçan Huang Lei, zaman zaman sosyal medyadan kendine ait günlüğün fotoğraflarını yayınlıyordu. Günlükte yabancı YPG’lilerin fotoğrafları da yer alıyordu. Afrin’in alınmasından sonra TSK benzer günlükleri de ele geçirmişti.