BIST 1.542
DOLAR 7,53
EURO 8,98
ALTIN 411,29

Alişan'ın kadın takipçisine verdiği sünnet yanıtı olay oldu!

Oğlu Burak'ı sünnet ettiren Alişan, bir takipçisinin "Bu devirde halen sünnet yaptırıyorsunuz ve bunun adına erkekliğe adım diyorsunuz" şeklindeki eleştirisine verdiği yanıtla herkesi şaşırttı.

İlişkilerini 6 Mayıs 2018'de nikah masasına taşıyan Alişan ile Buse Varol, 13 Şubat'ta bebekleri 'Burak'ı kucaklarına almışlardı. Minik Burak bugün sünnet oldu. Alişan'ı bu mutlu gününde 6 yıllık bir küslüğün ardından geçtiğimiz günlerde tekrar barıştığı Demet Akalın da yalnız bırakmadı. Ancak Akalın, Burak'ın fotoğrafını sosyal medya hesabından yayınlayınca ilginç bir polemik yaşandı.

Instagram hesabının hikaye bölümünden Burak bebeğin fotoğrafını takipçileriyle paylaşan Demet Akalın, fotoğrafa "Paşam erkekliğe ilk adımını atıyor oy kurban olurum" notunu düştü. Paylaşımın ardından bir sosyal medya kullanıcısı ünlü popçunun 'Erkekliğe ilk adım' söylemini eleştirdi. 

Kullanıcı, "Bu devirde halen sünnet yaptırıyorsanız ve bunun adına erkekliğe adım diyorsanız bu sadece bilgisiz hatta cahil olduğunuzun ispatıdır. Beyninizi kullanın lütfen." yorumunu yaptı.

Bu yorumu gören Alişan ise "Aaa cahilliğimize verin lütfen. Siz sünnetsiz kullanıyorsunuz sanırım. İyi günler hanımefendi" cevabını verince herkes şaştı.