BIST 1.557
DOLAR 7,47
EURO 9,04
ALTIN 441,67

Alişan'ın Demet Akalın'ı affetmeye hiç niyeti yok! Zeytin dalı değil arazi yetmez

Son günlerde barışacakları yönünde haberler yapılan Alişan Demet Akalın cephesinde işler hiçte toz pembe değil. Barışmak için zeytin dalı değil, arazisi yetmez diyen Alişan, Demet Akalın'ı affetmiyor.

Son günlerde hakkında Demet Akalın ile barışıyor yönünde haberler çıkan Alişan iddialara açıklık getirdi. Önceki gün yeğeni Eyşan ile Akmerkez'de görüntülenen Alişan ayaküstü muhabirlerin sorularını yanıtladı. Şarkıcı, yıllardır dargın olduğu Demet Akalın’la arasındaki buzların eridiği yönündeki haberlere şöyle yanıt verdi:

“Barışmak için zeytin dalı değil, arazisi yetmez, o söylediği sözleri unutmaya... Kesinlikle barışma söz konusu değil. Altı sene önce niye kavga ettiğimizi bile hatırlamıyorum”

NEDEN KAVGA ETMİŞLERDİ?: Demet Akalın ile Alişan'ın arasından su sızmazdı. Ama 2012'de dostluk bitti. Alişan, Demet Akalın'a ''Sen şeytansın. Allah ıslah etsin. Sakın bir daha karşıma çıkma'' diye tweet atmıştı. Demet Akalın da ''Gördüğüm yerde yüzüne tüküreceğim'' karşılığını vermişti.

BARIŞMA İDDİALARININ KAYNAĞI NE?: Alişan, geçtiğimiz günlerde teve 2 ekranlarından yayınlanan 2.sayfa programına telefonla bağlanmış ve Demet Akalın'la ilgili soruya şöyle yanıt vermişti: "Benim programım bittiği zaman arkada ağlayan bir ekip var ve 5 dakika sonra atılan tweet'ler bilmem neler var. Ben bunları unutamıyorum. Gözümün önüne geliyor"